Ezgi Mola Çocukken de “Tanınmış Kişileri” Seviyormuş! Sezen Aksu’yla Yaşadıklarına Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Ezgi Mola Çocukken de “Tanınmış Kişileri” Seviyormuş! Sezen Aksu’yla Yaşadıklarına Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın “tanınmış kişilere” olan sevgisini bilmeyen yok! Mola’nın henüz çocukken bir markette Sezen Aksu’yla yaşadıklarına çok güleceksiniz.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola mizah yeteneği ve sosyal medyayı etkin kullanması sayesinde yıllardır herkesin radarındaydı. Bu sezon Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteriyle dramada da yeteneğini kanıtladı ve televizyona anlı şanlı bir dönüş yaptı. Ama çıktığı programlarda ve sosyal medyada hala herkesi gülmekten kırıp geçiriyor!

Şebnem Ferah’ın Peşine Takılmış

Ezgi Mola ve Şebnem Ferah

Ezgi Mola yakın arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube şovuna katılınca samimiyeti de tavan yaptı. Mola’nın “ünlü görme” konusunda ne kadar heyecanlı olduğu bilinen bir durum. Hatta kendisi “Tanınmış Kişileri Seviyorum” diye bir YouTube kanalı bile açtı. Bu durumun çocukken de böyle olduğunu anlatan Mola, bir markette ünlülerle yaşadığı anıları anlatarak stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Ezgi Mola, henüz bir ortaokul öğrencisiyken evlerinin yakınına açılan bir süpermarket sayesinde ünlüleri görme fırsatı bulunca sevinçten deliye dönmüş. O zamanlar fazla parası da olmayan Mola, markete gidip gezinerek ünlüleri beklemeye başlamış! Radarına takılan ilk isim de ünlü rockçı Şebnem Ferah olmuş. Mola, ünlü şarkıcının peşinden reyonları dolaşmaya başlayınca Ferah’ın pasif agresif tepkisiyle karşılaşmış.

“Git başımdan!”

Sezen Aksu ve Ezgi Mola

Ezgi Mola’yı en çok heyecanlandıran isim ise Sezen Aksu olmuş. Duayen sanatçıyı markette görünce “takip mesafesini” bile unutan Mola, ünlü şarkıcının peşinden markette turlamaya başlamış. Aksu her zamanki samimiyetiyle, “Canım git başımdan, alışveriş yapacağım” diyerek tatlı sert bir üslupla Mola’yı başından savmaya çalışmış. Ama Mola ondan da baskın çıkmış ve “Bir daha sizi nereden göreceğim, gidemem” diyerek ünlü şarkıcının peşinde dolaşmaya devam etmiş!

Ezgi Mola ve Sezen Aksu’nun samimi tavırları bugünkü başarılarının en büyük kaynağı gibi görünüyor. Umarız, yıllar sonra birbirlerine anlatıp güldükleri bu anı gibi nice güzellikler yaşar ve başarılarına başarı katarlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz