Engin Günaydın ve Binnur Kaya Yıllardır Bu Dedikodulardan Kurtulamadı: “Aşk mı? Sıkı dostluk mu?”

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Engin Günaydın ve Binnur Kaya Yıllardır Bu Dedikodulardan Kurtulamadı: “Aşk mı? Sıkı dostluk mu?”


Ayrılmaz ikili Engin Günaydın ve Binnur Kaya hakkında yıllarca aşk yaşadıklarına dair dedikodular yayıldı. Ancak ikili bu dedikodularla prim yapmak yerine yalanlamayı tercih etti. Yine de sadece dost olduklarına inanan olmadı!

Ünlü oyuncular Engin Günaydın ve Binnur Kaya, Ankara’da konservatuvar okudukları dönemde tanışan ve İstanbul’daki zorlu hayat mücadelesinde birbirine tutunan iki dost. İki dost İstanbul’a geldikleri ilk dönemlerde de Devin Özgür Çınar, İlker Aksum, Olgun Şimşek, Timuçin Esen gibi yıldızlar karması bir evin en güldüren üyeleriydi! Engin Günaydın ve Binnur Kaya nihayet şeytanın bacağını kırıp televizyona çıkmaya başladıklarında da neredeyse her projede beraber rol aldılar. Bu kader arkadaşlığı ikisinin de kariyerinin arşa çıkartan dizi Avrupa Yakası’nda da sürdü. Ama ikilinin popülerliğiyle artan diğer şey de aşk dedikoduları oldu!

Röportaj Başlarını Derde Soktu!

Avrupa Yakası dizisinde Engin Günaydın’ın canlandırdığı efsanevi Burhan Altıntop ve Binnur Kaya’nın oynadığı Şahika Koçarslanlı şüphesiz Türk televizyon tarihinin en akla kazınan komedi karakterleri listesine girdi. İki oyuncu Avrupa Yakası’nın sezon arasında beraber Vavien diye bir film de çekti. Durum böyle olunca gazeteciler bu popüler oyuncuların peşine düştü, en çok da aşk yaşadıklarını ortaya çıkarmak için!

Engin Günaydın ve Binnur Kaya

Ancak ikili sadece birbirlerinin en yakın arkadaşıydı. Yine de bir röportajda “aranızda aşki bir durum var gibi” sorusuna Binnur Kaya’nın verdiği yanıt olay yarattı ve ikili aylarca aşk dedikodularından kurtulamadı. Kaya’nın bu soruya “Ama cinsellik yok, öyle bir durumumuz yok yani” cümlesi aylarca alakasız köşe yazılarına bile konu oldu! Kaya’nın arkadaşına aşık olduğu ama içine attığı, röportajda da Engin Günaydın’a sitem ettiği iddia edildi.

“Ulvi” Bir Arkadaşlık!

blank

Engin Günaydın hiç çekinmeden arkadaşını röportajlarda övmeye ve aralarındaki derin bağı vurgulamaya devam etti. Bu dedikodular sorulduğunda da “Aşka benzediğini düşünüyorum, öteki türlü nasıl bunca sene yürürdü? O kadar ulvi bir tarafı var tabi ki arkadaşlığımızın” diyerek çekinmeden cevap verdi. Son zamanlarda bu “ulvi” arkadaşlığın zarar gördüğü konuşulsa da et ve tırnak gibi olan bu iki dostun birbirine sırt çevirmesi imkansız gibi. Çünkü Engin Günaydın’ın da dediği gibi “onlar birbirlerinin en büyük güvencesi“!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz