DicBar’ın Sonu Geldi! Barış Çok Değişti! Çapkınlığı Büyük Bela Açacak: Menajerimi Ara 43. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

DicBar’ın Sonu Geldi! Barış Çok Değişti! Çapkınlığı Büyük Bela Açacak: Menajerimi Ara 43. Bölüm Fragmanı

Yavaş yavaş sona yaklaşan Menajerimi Ara birbirinden heyecanlı bölümleriyle nabzı yükseltmeye devam ediyor. Barış ve Dicle’nin çıkmaza giren ilişkilerine ne olacak? Cem Belevi için yapılan plan başarılı olacak mı? Kıraç ve Ceyda arasında gerilim devam ediyor.

menajerimi ara

Bu sezonun en renkli ve ilgi çeken dizilerinden olan Menajerimi Ara ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yoluna yaz dizisi olarak başlayıp hızla fenomene dönüşen ünlü dizi, köpek balıkları ve kariyer hırslarıyla dolu ajans dünyasında kendi çabası ile var olmaya çalışan genç kadın bir menajerin hikayesini bizlerle buluşturuyor. Fransız yapım bir diziden uyarlanan Menajerimi Ara, son dönemlerin en eğlenceli yapımlarından biri oldu.

menajerimi ara

Başrollerinde Barış Falay Canan Ergüder Fatih Artman Ahsen Eroğlu Deniz Can Aktaş Ayşenil Şamlıoğlu Serhat Teoman Özge Borak gibi isimleri izlediğimiz fenomen dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Barış’ın Ceyda ile anlaşması Ego Ajans’ta işleri iyice karıştırdı. Ceyda ise Dicle’nin en önemli oyuncularından olan Gürgen Öz’ü kazanabilmek için elinden geleni ardında koymadı. Bu haberi öğrenen Kıraç ve Çınar ise Ceyda’nın hazırladığı sözleşmenin peşine düştü.

menajerimi ara

Üniversitedeki arkadaşının filmi için cast direktörü olan Dicle’nin yolu Ego Ajans’a düştü. Sinem Uslu ise Şampuan reklamı öncesi Kıraç’ın sponsordan aldığı saç ürünü ile saçlarını mahvetti. Çınar ise setten gelen acil durum haberi sebebiyle oyuncusunun yanına koştu.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Cem Belevi ile baş edebilecekler mi? Barış ve Dicle aşklarına son mu verecek? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz