Şeyma Subaşı ve Meedo Ayrılığından Gelen İddialar Bitmiyor! Bu Sefer Acun Ilıcalı’da İşin İçinde! Yüzük Sahte mi?

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Şeyma Subaşı ve Meedo Ayrılığından Gelen İddialar Bitmiyor! Bu Sefer Acun Ilıcalı’da İşin İçinde! Yüzük Sahte mi?

Şeyma Subaşı ve Meedo ayrılığının arkasından gelen iddialar bir türlü son bulmuyor. Bu sefer olaya Acun Ilıcalı’da dahil oldu. Meedo hakkında söylenenlere inanamayacaksınız.

şeyma subaşı-meedo-acun ılıcalı

Bir süredir birbirlerine olan aşkları ile tüm dünyayı kasıp kavuran Meedo ve Şeyma Subaşı’dan kötü haber geldi. Evlilik yolunda olan ünlü çift çocuklarını kaybettikten sonra ayrılık kararı aldı. Instagram’da Meedo ile olan tüm fotoğraflarını silen Şeyma Subaşı, ardından başka bir eve geçti.

Ayrılık haberinin arkasından şok iddialarında ardı arkası kesilmedi tabii. İddia edilene göre Şeyma Subaşı eğlenceye düşkünlüğü yüzünden Meedo ile tartıştı. Meedo doğacak çocuğunun Melisa gibi büyümemesini istediği iddia edildi. Bunun üzerine kavga büyüyünce de söylenene göre Şeyma Subaşı bebeğini aldırdı.

şeyma subaşı-meedo-acun ılıcalı

Biz bu iddiaları sindirmeye çalışırken ise yepyeni bir iddia daha ortaya atıldı. Ancak bu sefer işin içine Acun Ilıcalı da karıştı.

“Yüzük Sahte Çıktı”

Bugün Twitter’dan yepyeni kan donduran bir iddia daha geldi. Blogyagmuru Insagram sayfasının haberine göre, Şeyma Subaşı’nın yaşadıklarından sonra Acun Ilıcalı’yı aradığı iddia edildi. Söylenen göre Şeyma Subaşı evlilik teklifinde aldığı yüzüğün ve Meedo ile ilgili birçok şeyin sahte çıktığını söylemiş.

şeyma subaşı-meedo-acun ılıcalı

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na ise çocuğu aldırmasını söylediği iddia ediliyor. Bu olayı yayanın ise Şeyma Subaşı’nın arkadaşı Dila olduğu iddia edildi. Şeyma Subaşı ise Dila’yı unfollow etti. Tabii ki tüm bunlar yalnızca iddia. Gerçekler ise ilerleyen zamanlar da mutlaka ortaya çıkacaktır. Bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı’na tekrar geçmiş olsun diyoruz.

Meedo Hakkında Bildiğimiz Birçok Şey Yalan Olabilir

şeyma subaşı-meedo-acun ılıcalı

Ekşi Sözlük’te bir kullanıcının gönderisinde yer alan iddialara göre Meedo hakkında bildiğimiz her şey yalan. Mısırlı bir şeyhin oğlu olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğu iddia ediliyor. İddialar göre Meedo’nun babası şeyh değil, petrol mühendisi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız Meedo’nun lüks otomobili çalıntı çıkmıştı. Meedo ise çalıntı olduğunu bilmediğini söylemişti. Meedo’nun Kanada vatandaşı olduktan sonra ismini de değiştirdiği ve California’da tutuklandığı iddialar arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz