“Kimsesiz Doğan Öldü Hamdi Baba!” Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 187. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

ATV

22 Mart 2021

“Kimsesiz Doğan Öldü Hamdi Baba!” Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 187. Bölüm Fragmanı Yayında

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sular durulmuyor. Önceki bölümüyle heyecanı dorukta bırakan dizinin yeni bölüm fragmanı geldi. EDHO’nun yeni bölümünde bizi neler bekliyor gelin beraber bakalım.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta altüst eden dizinin her bölümü, izleyicileri büyük bir heyecanla ekranlara kilitliyor.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Çarpıcı konusu ve gülü kadrosuyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik’in yer alıyor. Yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran Özçaylan’ın üstlendiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürükleyici hikayesiyle Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hızır Çakırbeyli’nin aklanmak için içerde verdiği mücadelenin en büyük destekçisi eşi Ceylan Çakırbeyli oldu. Eşinin de yardımıyla özgürlüğüne kavuşan Hızır Çakırbeyli, kendisine kurulan kumpasla birlikte harekete geçti. Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın yanına giden Hızır Çakırbeyli, vereceği mücadelede onu dimdik ayakta görmek istedi. Amcasının aksine kendi planlarını yapmaya başlayan Alpaslan Çakırbeyli ise Pınar’ın yardımıyla iyileşmeye başlar ve bunu herkesten sakladı.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Hızır Çakırbeyli ile verdiği mücadelede cephe cephe kaybeden Tuncay, ele geçiremediği masayı yok etmek için plan yaptı. Selman Korkmaz ve Demir’le işbirliği yapan Tuncay, bağlı olduğu şebekenin adına tüm masayı yok etmesi için İshak’a talimat verdi. İtibarı için her şeyi yapmaya hazır olan İdris Reis, kardeşi Demir’in Tuncay’la yaptığı plandan habersizdi. Abisinden gizli hareket eden Demir ise Façalı ailesinin içinde olan Selçuk üstünden oyun kurdu. Demir’in kurduğu oyunu fark eden Behzat Façalı’nın hareketi ise ağır oldu.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Yine heyecanı dorukta bir bölüm bizi bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz