Dilşah Önce İntihara Sonra Reyyan’ı Öldürmeye Kalktı! Miran’ın Büyük Sınavı: Hercai 65. Bölüm Fragmanı Geldi

Aleyna

ATV

26 Mart 2021

Dilşah Önce İntihara Sonra Reyyan’ı Öldürmeye Kalktı! Miran’ın Büyük Sınavı: Hercai 65. Bölüm Fragmanı Geldi

Atv’nin fenomen dizisi Hercai, tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor. Önceki bölümündeki şaşırtıcı gelişmelerle aksiyonu dorukta bırakan dizinin yeni bölümünden fragman geldi. Hercai’nin 65. bölümünde neler olacak gelin beraber göz atalım.

hercai

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Hercai, ekranlarda fırtınalar estirmeye tam gaz devam ediyor. Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatıldığı dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusu sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip.

hercai

Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan gibi isimlerin olduğu dizinin başrollerini ise Akın Akınözü ve Ebru Şahin paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Ali İlhan’ın oturduğu sevilen dizinin senaryosu ise Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan ve Nergiz Herdem İnce’nin kaleminden çıktı.

Önceki Bölümlerde Neler Oldu?

Miran, Reyyan’ın ölümle yüz yüze geldiğini öğrendi. Bütün olanların sorumlusu ise Füsun’du ve Miran tabii ki ona bedel ödetecekti. Ve Reyyan’ın hastalığı, Hazar ve Azize arasında yeni bir kapıyı açtı. İntikam almak için Cihan’a anlaşma teklif eden Füsun, Şadoğlu ailesini bir arada tutan her şeyi, tek tek yok etmeye yemin etti.

hercai

Reyyan’ı kurtarmak için çabalayan Miran, vakıfta çıkan yangınla sarsıldı. Cihan, Füsun’un anlaşma teklifini kabul edecek mi? Azize, yıllar sonra kavuştuğu oğlu Hazar’la arasındaki duvarları yıkmayı başarabilecek mi? Büyük bir kaosun ortasında kalan Reyyan, canı pahasına doğurmak istediği Umut’tan vazgeçmek zorunda kalacak mı? Birçok soruya cevap bulduğumuz önceki bölümde heyecan doruklardaydı.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Annesi ve büyük aşkı Reyyan’ın arasında kalan Miran’ı zor günler bekliyor. İki aşık bunları da aşabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz