Herkes Aynısını Söylüyor: Daha Fazla Benzeyemezdi! Eser – Berfu Yenenler Çiftinin Minik Bebeği Hık Demiş…

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Herkes Aynısını Söylüyor: Daha Fazla Benzeyemezdi! Eser – Berfu Yenenler Çiftinin Minik Bebeği Hık Demiş…

Ve beklenen oldu. Oyuncu Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler’in ikinci bebekleri hayata gözlerini açtı. Ama bebeğin fotoğrafını gören herkes çok şaşırdı. Çünkü küçük Mete adeta hık demiş kimin burnundan düşmüş acaba? İşte Yenenler çifti ve yeni doğan bebekleri Mete Yenenler!

Hoş Geldin Mete Bebek!

Ekranların ve komedi dünyasının sevilen oyuncularından olan Eser Yenenler’in ikinci bebeği dünyaya geldi. Çift yeni doğan çocuklarının ismini Mete koydu. Mete bebeğin dünyaya gelişini sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu “Arayan soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz” mesajını yayınladı. Berfu Yenerler ise eşinin yayınladığı mesajı aynen paylaştı.

Kuzey de Ona Benziyor

eser yenenler berfu yenenler kuzey

2019 yılında nikah masasına oturan Berfu ve Eser çiftinin hemen aynı yıl bir erkek çocukları olmuştu. Ünlü çift ilk çocuklarına Kuzey ismini koydu. Kuzey doğduğunda birçok takipçi onu babası Eser Yenenler’e benzetmişti. Ve şimdi Kuzey’e bir erkek kardeş geldi. Artık Berfu Yenenler üç erkekle uğraşmak zorunda kalacak. Peki küçük Kuzey çokça babası Eser Yenenler’e benzetildi. Acaba Mete kime benziyor? Yoksa!    

Mete Bebek Kime Benziyor?

Eser ve Berfu çiftinin ikinci bebeklerinin kime benzediği konusu ise kısa sürede sosyal medyada konuşulan eğlenceli konulardan birisi haline geldi. Gerçi Mete bebek daha doğmadan ultrasaon görüntülerini paylaşan Berfu Yenenler küçük de olsa bir tüyo vermişti durumla ilgili. Ultrason görüntüsünü “Burnu sana benziyor kocacığım” diyerek paylaşan Berfu Yenenler bebeğin Eser Yenenler’e benzediğini söylemişti vakti zamanında. Bugünse sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların ardından birçok takipçi Mete bebeği yine Eser Yenenler’e benzetti. Ki gerçekten de dikkatle bakılınca aynı Eser Yenenler. Artık yapacak bir şey yok. Muhtemelen o ultrason görüntülerinden sonra Berfu Yenenler bu duruma kendisini hazırlamıştır herhalde. Kısmet. Belki üçüncü çocukları da Berfu Yenenler’e benzer, kim bilir!   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz