Kanlar İçinde Yerde Kaldı! Mavi Sancar’ı Cinayetle Suçluyor! Sefirin Kızı 46. Bölüm Fragmanında Tansiyon Yüksek

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Kanlar İçinde Yerde Kaldı! Mavi Sancar’ı Cinayetle Suçluyor! Sefirin Kızı 46. Bölüm Fragmanında Tansiyon Yüksek

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Sefirin Kızı’nın yeni bölümünden gelen fragman herkesi heyecanlandırdı. Önceki bölümüyle heyecanı doruklarda bırakan Sefirin Kızı’nın yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber göz atalım.

sefirin kızı

Başladığı ilk günden beri Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Sefirin Kızı, ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Reyting listelerinin ilk sıralarından inmeyen dizi, büyük bir hayran kitlesine sahip. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaştığı Sefirin Kızı’nın güçlü oyuncu kadrosunda ise Edip Tepeli, Tülin Yazkan, Erda Küçükkömürcü gibi isimler var.

sefirin kızı

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’in üstlendiği dizide ana karakter Nare’yi Neslihan Atagül canlandırıyordu. Rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılan Neslihan Atagül’den sonra da yayın hayatına devam eden Sefirin Kızı, heyecanlı bölümleriyle her hafta hayranlarıyla buluşuyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Yahya’nın nikah masasını terk etmesinin ardından Halise’nin tutuklanması konakta bomba etkisi yaratmıştı. Sancar annesinin tutuklanma nedenini anlamaya çalışırken Mavi’yi de Sedat’tan uzak tutmaya çalıştı. Olanların iç yüzünü ise Yahya’dan öğrendi. İki kardeş Halise’yi çıkarmak için mücadele etseler de annelerine karşı aldıkları tavrı korumaya kararlılardı.

sefirin kızı

Mavi, dışarıda kopan felaketlerden ve yaşanan tüm olumsuzluklardan Melek’i korumak için bir anda kendilerine küçük bir dünya kurdu. Üstelik bunu Sancar’ı çok şaşırtacak bir yerde yaptı.

sefirin kızı

Dudu yaşadıklarına inanamadı ve yaşadığı acıyla konakta kriz yaratmaya devam etti. Yahya ise büyük bir pişmanlığın peşinde Elvan’la konuşmaya çalıştı. Elvan, Bora sayesinde bambaşka bir Elvan keşfederken konağın sınırlarından girdiği anda arka arkaya öğrendikleriyle sarsıldı.

sefirin kızı

Sedat ise hız kesmeden saldırmayı sürdürdü ve Sancar’ın kucağına başka bir bomba daha bıraktı. Sancar aynı yerden sınanmaya devam ederken Mavi’nin geçmişindeki başka sırlar da yavaş yavaş su yüzüne çıktı. Sonunda Sedat’ın kontrolden çıkan öfkesiyle herkesin hayatı bir kabusa dönüştü.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Sefirin Kızı’nda yine sular durulmayacak gibi. Sancar’a neler olacağını hep beraber öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz