Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Bakana Şok Tepki! O Sözlere Çok Sinirlendi

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Bakana Şok Tepki! O Sözlere Çok Sinirlendi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın kadına şiddet olayları ile ilgili yaptığı açıklama çok konuşuldu. Masumlar Apartmanı’nın sevilen oyuncusu Ezgi Mola ise bu açıklamaya tepki gösterdi.

masumlar apartmanı-ezgi mola

Habertürk’in haberine göre, TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Belirlenmesi Araştırma Komisyonu’nda sunum yapan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, pandemi döneminde kadına yönelik şiddet olaylarının artışının tolere edilebilir düzeyde olduğunu söylemişti. Bakan Yanık’ın o sözleri sosyal medyada çok konuşulunca Derya Yanık açıklama yaptı. Tolere etmek ifadesini istatistiksel açıklama olarak kullanıldığını belirten Yanık, “Sunumun üzerinden iki gün geçtikten sonra bu şekilde cımbızlanarak gündem yapılıyor olması bunun bir algı operasyonu olduğunu apaçık ortaya koymaktadır.” dedi. Ancak Bakan Derya Yanık’a sosyal medyadan tepkiler gelmeye devam etti.

Ezgi Mola Bu Sözlere Tepki Gösterdi

masumlar apartmanı-ezgi mola

Masumlar Apartmanı’ndaki performansı ile ekranlarda fırtınalar estiren ve hepimizin kalbinde taht kuran Ezgi Mola Bakan Derya Yanık’ın bu sözlerini sosyal medya hesaplarından sert bir şekilde eleştirdi. Ünlü oyuncu “Herhangi bir şiddetin TOLERE EDİLEBİLİR olduğunu bir BAKANIN açıkladığına inanmak istemiyorum! Yani eşiniz sizi döverse tolere edebilir misiniz? Ya da kızınızı eşi dövse olur böyle ya der misiniz?” diye açıklama yaptı. Ünlü isim Bakan Yanık’a gösterdiği bu tepki sebebiyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

İlk Set Deneyimi Çok Konuşuldu

masumlar apartmanı-ezgi mola

Senden Başka, Canım Ailem, Arkadaşım Hoş Geldin, Kocan Kadar Konuş, Masumlar Apartmanı gibi önemli projelerde sergilediği başarılı performansıyla Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri haline gelen Ezgi Mola’nın ilk set deneyimi bir dizi ile olmuş. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birinciliğiyle bitiren güzel oyuncu, Kartal Tibet’in dikkatini çekmiş. Ardından Karate Can adlı diziyle kariyerine başlayan ünlü oyuncu, şimdilerde Türkiye’nin en popüler isimlerinden. Kendisini tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz