Dizi Bitti Dostluk da Bitti: Engin Akyürek Hem Neslihan Atagül’ü Hem de Uraz Kaygılaroğlu’nu Tek Kalemde Sildi!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Dizi Bitti Dostluk da Bitti: Engin Akyürek Hem Neslihan Atagül’ü Hem de Uraz Kaygılaroğlu’nu Tek Kalemde Sildi!

Sefirin Kızı’nın Sancar’ı Engin Akyürek, dizinin final bölümünün yayınlanmasının ardından eski partneri Neslihan Atagül’ü ve rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’nu Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Dizi bitti dostluk da bitti!

Sefirin Kızı

Star TV’nin olaylı dizisi Sefirin Kızı dün akşam 52. bölümle ekranlara veda etti. Sezonun başından beri birçok sansasyonla baş etmeye çalışan yapım ve set ekibi uğraşlarının karşılığını reytinglerde alamayınca diziyi bitirme kararı aldı.

Sefirin Kızı

Ne Yaptılarsa Olmadı!

Geçtiğimiz sezon büyük beklentilerle başlayan Sefirin Kızı yayınlandığı ilk haftalarda reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor ve yapımcıların yüzünü güldürüyordu. Ancak Koronavirüs Pandemisinin ardından dizi çekimleri iptal edilince, birçok kanal yeni sezon için çalışmalara start verdi.

Sefirin Kızı

2021 sezonunda yeni başlayan diziler adeta fırtına estirdi! Sefirin Kızı dizisi de bu fırtınadan nasibini aldı. Fırtınanın etkisiyle reyting sıralamasında düşüşe geçen Sefirin Kızı’nda bir de yaprak dökümü yaşanmaya başlayınca ortalık fena karıştı. İlk olarak “Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül’den sonra dizinin diğer başrolü Uraz Kaygılaroğlu da Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak yeni dizisi “Erşan Kuneri” kadrosuna dahil olunca Sefirin Kızı’nda ayrıldı.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Aynı haftalarda iki başrolünü kaybeden dizi alelacele Tuba Büyüküstün ile anlaştı ancak güzel oyuncunun diziye dahil olması da reytingleri yükseltmeye yetmedi. Hem yapım ekibi hem set ekibinin uğraşları sonucunda istedikleri sonuçları elde edemeyince dizi final kararı aldı.

Dizi Bitti Dostluk da Bitti!

Hatta dün akşam Sefirin Kızı final bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin Sancar’ı Engin Akyürek ise Instagram hesabından bütün oyuncu arkadaşlarına ve set arkadaşına teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Ancak Engin Akyürek’in bu vedasında Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ün isminin geçmemesi dikkatlerden kaçmadı.

blank

Bugün ise yeni bir detay gün yüzüne çıktı! Meğerse Engin Akyürek, Sefirin Kızı’nın final bölümünün ekranlara gelmesinden sonra hem Uraz Kaygılaroğlu’nu hem de Neslihan Atagül’ü Instagram hesabından takip etmeyi bırakmış! Anlaşılan dizi bitti dostluk da bitti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz