Tatlı Rekabet Devam Ediyor! Müge Anlı ve Esra Erol Bu Kez Hayırlı İşler İçin Rakip Oldu

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Tatlı Rekabet Devam Ediyor! Müge Anlı ve Esra Erol Bu Kez Hayırlı İşler İçin Rakip Oldu

Ünlü sunucular Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki tatlı rekabet tüm hızıyla sürüyor. Programlarında ara ara birbirine laf atan ikili, şimdi de yardım kampanyaları konusunda yarışıyor.

Müge Anlı Esra Erol

Son dönemde, yaptığı işte bir marka haline gelen çok az sunucu çıktı. Müge Anlı ve Esra Erol da şüphesiz ki bu markalaşmış sunucuların başında geliyor. Televizyon kariyerine magazin programı yaparak başlayan Müge Anlı, 2008 yılında radikal bir karar alarak rotayı “polisiye” programlara kırdı. “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, kayıpları bulan ve cinayetleri çözen bir program olarak büyük bir izleyici kitlesi yarattı. Öyle ki, Müge Anlı yıllardır “Türkiye’nin en güvenilen ünlüleri” vb. listelerin ilk üçünde yer alıyor. Aynı yıl, Esra Erol ise ilginç programlarıyla ünlü Flash TV’nin en tuhaf formatlarından birini sunuyordu, evlilik programı! Herkesin yadırgadığı bu program o kadar sevildi ki, 2017’de bir KHK ile yasaklanana kadar her kanalda bir evlilik programı görmek mümkündü.

Esra Erol Müge Anlı

Evlilik programlarının sonu gelince, Esra Erol da Müge Anlı’nın izinden gitmeye karar verdi. Artık o da kayıpları buluyor ve aileleri birleştiriyor. Bu yüzden, sık sık taklitçilikle suçlanıyor, Müge Anlı’nın bile arada laf attığı oluyor! Neyse ki, bu rekabet “tatlı” bir kıvamda devam ediyor ve kamera önüne çok fazla taşınmıyor. Ama sosyal medyada da bu rekabetin izlerini görmek mümkün!

Yardımda da Yarışıyorlar

Müge Anlı aşevi

Müge Anlı ve Esra Erol, yardımsever kişilikleriyle de bilinen isimler. Özellikle Müge Anlı, hitap ettiği büyük kitleleri harekete geçirmeyi çok iyi biliyor. İki yıl önce Kızılay’la el ele veren ünlü sunucu, “Müge Anlı ve Dostları Aşevi Kampanyası” adında bir proje başlattı. Hızla büyüyen yardımlar sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında mobil aşevleri açıldı. Müge Anlı’nın Instagram hesabında hepsini görebilirsiniz!

Esra Erol da yardım konusunda rakibi Müge Anlı’nın izinden giderek Kızılay’la iş birliği yaptı. Malum, ekipman eksikliği nedeniyle pandemi döneminde başlayan uzaktan eğitime katılamayan pek çok çocuk ve genç var. Ünlü sunucu, bu eksikliğin giderilmesi için “Her Ev Bir Okul” kampanyasını başlattı. Başarılı kampanya sayesinde de Kızılay’dan ödül aldı.

Umarız, ekranların iki kraliçesi yardım kampanyaları çok daha büyük kitlelere ulaşır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz