Neye Uğradığını Şaşırdı! Yasak Elma’nın Yeni Oyuncusu Ece Dizdar “Tutkulu Karşılama” Yüzünden İsyan Etti

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Neye Uğradığını Şaşırdı! Yasak Elma’nın Yeni Oyuncusu Ece Dizdar “Tutkulu Karşılama” Yüzünden İsyan Etti

Sevilen dizi “Yasak Elma”, geçtiğimiz pazartesi günü heyecan verici bir bölümle sezon finali yaptı. Bu bölümde ilk kez gördüğümüz Ece Dizdar ise neye uğradığını şaşırdı!

Yasak Elma

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, birkaç gün önce yine yangınlar ve patlamalar eşliğinde bir sezon finali yaptı. Dizi, bu devirde az görülen bir başarı yakaladı ve beşinci sezon için anlaşma imzalandı. Uzun dizi süreleri, senaryo sıkıntıları, gergin set ortamları ve izleyicinin dijital platforma kayması gibi televizyon dizilerini yaralayan sebeplerin hiçbiri “Yasak Elma”yı etkilemiyor. Çünkü bu dizide esas önemli olan şey hikaye, ne kadar klişe olursa olsun!

Nesrin Cavadzade

Öte yandan, “Yasak Elma” tek bölümde başrol oyuncusu dahil beş karaktere birden veda edebilen, gelenin gidenin hiç eksik olmadığı bir dizi. Bu durum da merak unsurunu sürekli yukarıda tutmayı ve senaryonun sürekli yeni yollara girmesini sağlıyor. Son olarak, diziye Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Nilperi Şahinkaya gibi pek çok isim dahil olmuştu. Üstelik Nilperi Şahinkaya neredeyse gelir gelmez gitti, hem de dizinin en sevilen karakterlerinden Şahika’yı da yanında götürdü! Nesrin Cavadzade ve Nilperi Şahinkaya gibi önemli isimlere veda ederek sezonu bitiren “Yasak Elma”, bir yeni oyuncuya da merhaba dedi.

Neye Uğradığını Şaşırdı

Ece Dizdar

“Yasak Elma”ya beşinci sezonda renk katacak isim usta oyuncu Ece Dizdar oldu. Sette yaşanan gerilimin ardından Nesrin Cavadzade’nin beklenmedik bir şekilde diziden ayrılması, Ece Dizdar ile telafi edilecek. Sezon finalinde ilk kez gördüğümüz oyuncu, o kadar merak edildi ki, Instagram hesabına çığ gibi yorum yağdı. Neye uğradığını şaşıran Ece Dizdar, hem mutlu hem de şaşkındı.

“Ben neyin içine düştüm???” diyerek gülen ünlü oyuncu, “tutkulu karşılama” için teşekkür etti. Anlaşılan o ki, yeni sezonda ekranlarda fırtına gibi esen isimlerden biri de Ece Dizdar olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz