Söylemezsem Olmaz’da Şoke Eden Ayrılık: Ekran Başındaki İzleyiciler Sevilen Yorumcunun Gidişine Anlam Veremedi!

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’da Şoke Eden Ayrılık: Ekran Başındaki İzleyiciler Sevilen Yorumcunun Gidişine Anlam Veremedi!

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz 7 yıldır ekranlarda boy göstermeye devam ediyor. Her sezon birbirinden farklı yorumcuların Söylemezsem Olmaz masasında oturduğu programın sezon finaline haftalar kala; masanın sevilen yorumcularından birinin ayrılığı herkesi şoke etti. Seren Serengil’in en yakın kankalarından Arto, Söylemezsem Olmaz programına veda ederek soluğu Miami’de aldı.

Arto Söylemezsem Olmaz’dan Ayrıldı mı?

Şu aralar televizyon kanallarında gördüğümüz tek magazin programı Söylemezsem Olmaz! Yıllar içinde diğer magazin programları reyting savaşına yenik düşse de; Söylemezsem Olmaz tam 7 yıldır ekranlara gelmeye ve magazin gündemini belirlemeye devam ediyor. Yıllar içinde birçok yorumcu değiştiren programda değişmeyen tek kişi Bircan Bali!

blank

Programda hem moderatörlük hem de yorumculuk görevini üstlenen Bircan Bali; hem ekran başındaki seyirciler hem de sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilerek takip ediliyor. Ancak Bircan Bali haricindeki tüm yorumcular masadaki yerlerini bir başkasına devretmek zorunda kalıyor. Bu sezon ise Bircan Bali’nin yanında magazin kraliçesi Seren Serengil ve onun kankitolarından Arto’yu seyrettik. 9 ay boyunca “gıybet üçlüsü” birliği kuran yorumcularımız; magazin gündeminde kim varsa onları dilleriyle lime lime ettiler.

Söylemezsem Olmaz

Arto Söylemezsem Olmaz’dan Neden Ayrıldı?

Ancak Söylemezsem Olmaz’ın sezon finaline yaklaştığımız bugünlerde; programın sevilen yorumcularından biri dün canlı yayında seyircilere veda etti! Söylemezsem Olmaz’ın kaotik ve gıybet kazanı masasına bu sezon katılan Arto; hem yorumlarıyla hem de iddialarıyla magazin gündemini bol bol karıştırdı. Ancak Amerika’da işleri olduğunu söyleyen Arto, Söylemezsem Olmaz’ın sezon finalini beklemeden hem yorumcu arkadaşlarına hem de ekran başındaki seyircilerine duygusal bir veda konuşması yaptı.

Dün programdan ayrılan Arto, bugün soluğu havaalanında aldı. Miami’ye uçan yorumcumuz bu yazı orada geçirecekmiş! Bakalım önümüzdeki sezon Söylemezsem Olmaz yorumcuları kim ya da kimler olacak hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz