Dizi Daha Yeni Bitmişti! Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’ın Yeni İşi Belli Oldu

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Dizi Daha Yeni Bitmişti! Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’ın Yeni İşi Belli Oldu

Sevilen dizi “Mucize Doktor”un final yapmasının ardından, herkes oyuncuların yeni projelerini merak etmeye başladı. İlk haber de dizinin Nazlı’sı Sinem Ünsal’dan geldi.

Mucize Doktor

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Mucize Doktor”, ilk sezonuyla son dönemin en yüksek izlenme oranlarını elde ederek rekor kırdı. Güney Kore dizisi “Good Doctor”dan uyarlanan dizi, otizmli bir doktor olan Ali Vefa’nın tüm engelleri aşarak hastanede kendisini kabul ettirme mücadelesini anlatıyordu. Savant Sendromu’na sahip olan Ali Vefa, ender rastlanan bir zekaya sahipti. Çocukluğundan beri farklılığı yüzünden dışlanan ve tek destekçisi abisini de bu yüzden kaybeden Ali Vefa, ölümleri engelleyebilmek için doktor olmaya karar verdi. Ali Vefa’nın engelleri teker teker aşmasının hikayesi, izleyiciyi ekrana bağladı. Ancak pandeminin vurduğu dizilerden biri de “Mucize Doktor” oldu. İlk sezonuyla rating rekorları kıran dizi, ikinci sezonunda ortalama sonuçlar elde etti. Muhtemelen, izleyiciler pandemide hastane dizisi izlemek istemedi!

Sinem Ünsal

Yine de, “Mucize Doktor”un müthiş başarısı oyunculara büyük avantaj sağladı. Dizinin en çok parlattığı oyunculardan biri, daha önce pek tanınmayan Sinem Ünsal oldu. Dizinin Nazlı’sı, “Mucize Doktor” sayesinde bir yıldıza dönüştü. Üstelik, sette ömürlük dostluklar da edindi. Ekibin kadın oyuncuları Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Hayal Köseoğlu ve Merve Bulut, dizi biter bitmez birlikte Bodrum’a gitti.

Yeni İşini Açıkladı

Sinem Ünsal

İzleyiciler, dizi biter bitmez oyuncuların yeni projelerini merak etmeye başladı. Özellikle de, adını popüler oyuncular listesine kazıyan Sinem Ünsal’ın hayranları, oyuncunun yeni projesini çok merak etti. Sinem Ünsal ve arkadaşı ise işi dalgaya vurdu.

Sinem Ünsal story

Sinem Ünsal’ın tatilde olmasına vurgu yaparak, “Bu kadarı bana tamam demiş. Ege’de portakal yetiştirecekmiş” diyen arkadaşının paylaşımı, ünlü oyuncuyu çok güldürdü. Kim bilir, belki bu işi de yapmaya başlamıştır bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz