Sonunda Buzlar Eriyor: Ben Senin Gibi Seven Bir Adam Bulamam! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

31 Mayıs 2021

Sonunda Buzlar Eriyor: Ben Senin Gibi Seven Bir Adam Bulamam! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Fragmanı

Atv’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan devam ediyor. Herkesin nefesini tutarak izlediği dizi bu hafta 197. bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Konusu Nedir?

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasının içinde büyümüş ve yoluna bu dünya içerisinde devam etmiştir. Camia tarafından dürüstlüğü ve adaleti ile tanınan Hızır’ın bu yönü ona, yer altı dünyasının bir numaralı ismi olma yolunda tüm kapıları aralar. Hızır’ın bu camiadaki hali ve tavrı kısa zamanda devletin radarına takılır ve devlet, kontrol etmek istediği gayrımeşru işlerde görevlendirmek üzere Hızır Çakırbeyli ile bir anlaşma yapar. Bu anlaşma, Hızır’ın yer altı dünyasının bir numaralı ismi oluşunun en büyük destekçisidir.

196. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Hızır Çakırbeyli, dahil olduğu savaşta sevdiklerini birer birer kaybetti. Hızır Ali’nin Didem ile evlendiği gün saldırıya uğramasıyla sarsılan Çakırbeyli ailesi, Didem’in ölüm haberiyle adeta yıkıldı. Kızının ölümüyle gözü dönen Haşmet Façalı, saldırının azmettiricisi olan Rıdvan’ın mekanını basarak adamlarını teker teker öldürdü, ancak yediği kurşunlarla kendisi de yere yığıldı. Hızır Çakırbeyli, gelininin öldüğü gün dostu Haşmet’i de kaybetmemek için elinden geleni yaptı. Onca kötü haber arasında, Hızır’ın iyi olduğunu öğrenince içi biraz da olsa rahatlayan Hızır Çakırbeyli ve ailesi düşmanını alt etmek için harekete geçti. Hızır, hala düşmanlarının hedefinde bulunan oğlu Hızır Ali’yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan’a verdi.

197. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

İlyas ve Ömür arasındaki buzlar eriyor. Savaş’ın varlığı bile ortalığı karıştırmaya yetiyor. Yaman Korkmaz ise resti çekiyor: Savaşsa Savaş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz