Dizi Tarihinde Görülmemiş Veda: Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Ekip Arkadaşlarına İşte Böyle Veda Etti!

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Dizi Tarihinde Görülmemiş Veda: Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere Ekip Arkadaşlarına İşte Böyle Veda Etti!

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz bu hafta sezon finaliyle bir süreliğine ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncularından Cansu Dere ise, tüm set ekibi ve oyuncu arkadaşlarını Instagram hesabından paylaştığı bir storye etiketledi ve teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi. Bakalım gelecek sezonda Sadakatsiz dizisinde bizleri neler bekliyor?

Bildiğiniz gibi 2020 dizi sezonu büyük bir hayal kırıklığı oldu. Koronavirüs Pandemisi nedeniyle birçok yapım ve set iptal edildi, diziler aksadı, binlerce kişi işsiz kaldı. Mart ve Nisan ayında erken sezon finaline girmek zorunda kalan kanallar, bu süreyi çok iyi değerlendirdi ve Koronavirüs Pandemisini kendi lehlerine çevirmeyi başardı.

Sadakatsiz

Sadakatsiz Sezona Damga Vurdu!

Büyük bütçelerle, kaliteli diziler çıkartmak için var gücüyle çalışan kanallar ve yapım ekipleri; 2021 dizi sezonunda fırtınalar estirdi. Bu senenin reyting sıralamasına baktığımızda, geçen sezonlardan gelen dizilerin düşüşte olduğunu gördük. Hatta bu yüzden birçok dizi final yaparak ekranlara veda etti.

blank

2021 yılında; Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Sadakatsiz yayınlandığı günlerde reyting sıralamasını domine etmeyi başararak büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Özellikle de Sadakatsiz hem güçlü senaryosu hem de kaliteli oyuncu kadrosuyla kısa zaman içinde reyting sıralamasında zirveye oturmayı başardı. Hatta sosyal medyanın da en çok konuştuğu dizilerden biri haline geldi.

blank

Cansu Dere’nin Vedası!

Bir dönem Seren Serengil’in diline düşen dizi gelen olumsuz yorumlara aldırmadan yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta ise Sadakatsiz sezon finaliyle kısa süreliğine ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Final fragmanında Asya ve Derin’in bir uçurumun kenarında kaldığını görüyoruz! Bakalım önümüzdeki sezon Sadakatsiz’de nasıl değişikler göreceğiz?

blank

Dizinin Asya’sı Cansu Dere ise sezon finali öncesi oyuncu arkadaşlarına ve set ekibine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Instagram’da paylaştığı storyde tüm set çalışanlarını ve oyuncu arkadaşlarını etiketleyen Cansu Dere, bu şekilde tüm ekibe veda etmiş oldu!

Benzer Haberler

Hatice 31 Mayıs 2021

Sadakasıs çok güzel mi filim çok hemde çok seviyorum sakın onu final yapmayın hemde sakın

Yorum Yaz