Şeyma Subaşı Gizlemeye Çalışsa da İşe Yaramadı! Arkadaşının Hikayesi Meedo Hakkındaki Gerçeği Ortaya Çıkardı

Beyza S.

Haberler

30 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı Gizlemeye Çalışsa da İşe Yaramadı! Arkadaşının Hikayesi Meedo Hakkındaki Gerçeği Ortaya Çıkardı

Mısırlı sevgilisi Meedo ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı’nın sakladığı o anlar ortaya çıktı. Meedo’nun o şovu izlediği görüntüler Instagram’da olay yarattı.

şeyma subaşı

Her yaptığı paylaşımla olay yaratan Şeyma Subaşı, gündemden düşmüyor. Tüm dünyanın da bildiği üzere bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan ünlü isim birkaç hafta önce evleneceklerini duyurmuştu. Gittiği Gittiği tatiller ve lüks yaşamı ile dikkat çeken Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddiaları ise Instagram’da olay olmuştu.

Arkadaşının Hikayesi Saklı Gerçeği Ortaya Çıkardı

Her gününü bambaşka bir partide geçiren Şeyma Subaşı’ndan dikkat çeken paylaşım gelmişti. Fenomen isim sevgilisini ve arkadaşını hikayesinde paylaşmıştı. Sahnede özel bir dans şovunun olduğu bir mekanda eğlenen ünlü çiftimizden gelen paylaşımla yaşanılanların hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı.

şeyma subaşı

Şeyma Subaşı kendi hikayesinde Meedo’nun sahnedeki dansçı kızlara bakmadığı ve başka yerlere odaklandığı imajını çizmişti. Ancak Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı Zyvile isimli ünlü modelin hikayeleri Meedo hakkındaki gerçeği ortaya çıkardı. Zyvile’nin hikayelerinde Meedo’nun pür dikkat dans şovunu izlediği görüldü. Şeyma Subaşı’nın bu hikayesi ise sosyal medyada olay oldu.

Hamile Olduğu İddialarına Cevap Verdi

şeyma subaşı

Zengin sevgilisi ile dünyayı gezen Şeyma Subaşı’ı hakkında geçtiğimiz günlerde hamilelik iddiaları ortaya atılmıştı. Evlilik kararının açıklanması ve Şeyma’nın her paylaşımında eliyle sürekli karnını gizlemesi bu iddiaları güçlendirmişti. Şeyma Subaşı’nın çıkan göbeği ise takipçileri tarafından hamile olduğu şeklinde yorumlandı. Bu iddialara bir açıklama getirmeyen Şeyma Subaşı ise aynada bikinili görüntüsünü yayınlayarak cevap verdi. O paylaşımında ünlü ismin göbeğine zoom yapması hamilelik iddialarına karşı bir cevap olarak algılandı. Bu iddiaların doğruluk payı nedir hala merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz