Nihat Doğan Tarafını Seçti: Seda Sayan – Demet Akalın Kaosuna Dahil Olan Nihat Doğan Bu Sefer Bel Altı Vurdu!

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Nihat Doğan Tarafını Seçti: Seda Sayan – Demet Akalın Kaosuna Dahil Olan Nihat Doğan Bu Sefer Bel Altı Vurdu!

Bu hafta sonuna Seda Sayan ve Demet Akalın’ın kavgası damgasını vurdu. Cuma günü final bölümüyle ekranlara veda eden “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programından sonra aynı kanalla gelecek sezon için anlaşan Seda Sayan, bir anda Demet Akalın’la kavga etmeye başladı. İkilinin sosyal medyadan birbirine gönderdiği atarlı giderli paylaşımlardan sonra bu konuya bir kişi daha dahil oldu. Nihat Doğan! Eski sevgilisi Seda Sayan’ı savunan Nihat Doğan, Demet Akalın’a demediğini bırakmadı.

Her şey Cuma günü başladı! Gözyaşları içinde 10 aydır çalıştığı ekibe ve stüdyoya veda eden Demet Akalın, o gün Seda Sayan’dan bir mesaj almış. Seda Sayan’ın “Star TV ile ben anlaştım!” mesajını gören Demet Akalın küplere binmiş! Seda Sayan’ı tek hamlede Instagram’dan unfollow eden ve engelleyen Demet Akalın’dan sonra magazin kulislerinde Seda Sayan’ın Star TV ile anlaştığı haberi konuşulmaya başlandı.

blank

Kavga Bitmedi!

Bugün ise çıkan dedikodulara bir son vermek isteyen Seda Sayan; Instagram hesabından bir video paylaştı ve kimsenin ekmeğinde gözü olmadığını söyledi. Ayrıca “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi.

Ancak Demet Akalın’dan Seda Sayan’a yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

blank

Nihat Doğan da Olaya Dahil Oldu!

Bizler konunun kapandığı düşünüyorduk ancak çok yanılmışız! Seda Sayan’ın eski sevgilisi Nihat Doğan, bu kavgaya dahil oldu ve Demet Akalın hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı; “Seda Sayan hiç kimsenin ekmeği ile oynamaz onun vicdanına merhametine de sonuna kadar şahidim. Ayrıca kulis odasına yasaklı listesi asıp (Alişan’ı tenzih ediyorum) ilk 200’e giremeyen zatın Seda Hanıma itibar suikasti yapmasının da hiçbir hükmü yoktur. Ne kadar reyting o kadar ekmek. Cenaze evine davul ile girilmezmiş! Sen değil misin teyzenin kızı evladını kaybettiği gece Kerimcan ile davullu eğlenceli storyler atıp cenaze evine davul zurna ile giren. Değerli sözler, değersiz insanların dilinde olunca hükmü değersiz olur!”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz