Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendisi Hakkında Çıkan O Habere İsyan Etti: “Bu Haberi Yapan…”

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendisi Hakkında Çıkan O Habere İsyan Etti: “Bu Haberi Yapan…”

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında yer alan Ezgi Mola, bugün kendisi hakkında çıkan yalan bir habere annesinin verdiği tepkiyi Instagram hesabında paylaşarak; bu haberi yapan kişi ya da kişilere sitem etmekten geri durmadı.

Hem Oyuncu Hem Reklam Yüzü!

Son dönemde popülerliğini arttıran Ezgi Mola, son yılların en çok sevilen oyuncularından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin’den bile hızlı değerlenen güzel oyuncu; birçok markayla reklam kampanyaları düzenlemeyi de ihmal etmiyor. O artık hem ünlü bir oyuncu hem de sevilen bir Influencer! Temizlik takıntısıyla nam salan Ezgi Mola; Instagram hesabında genellikle temizlik ürünlerini ve doğal ürünleri tanıtıyor. Kısaca, kendisinin kullanmadığı ya da beğenmediği hiçbir ürünü sırf para almak için tanıtmıyor!

blank

Kendisini bu konuda tebrik etmek gerekiyor. Yılların sanatçıları bile ürünün ne olduğuna bakmadan, sırf daha fazla para kazanabilmek için bazı ürünlerin tanıtımlarını yapmaktan çekinmiyor. Ancak Ezgi Mola, Influencerlığının hakkını vererek sadece kendi denediği, bildiği ve beğendiği ürünleri Instagram hesabında tanıtarak; Instagram takipçilerini gerçek manada influence etmeyi çok iyi biliyor.

blank

Ezgi Mola O Habere İsyan Etti!

Ezgi Mola’nın başrolünde olduğu Masumlar Apartmanı’nın sezon finali geliyor diye üzülmeyin çünkü güzel oyuncu; Instagram reklamları haricinde de birçok markayla işbirliği sağladı. Ezgi Mola’yı bu yaz boyunca bol bol ekranda göreceğiz! Hatta şimdiden birkaç reklamda görmeye başladık bile. Hem Masumlar Apartmanı’ndan hem de markalarla yaptığı işbirliklerinden para kazanan Ezgi Mola hakkında bugün oldukça ilginç bir haber çıktı.

blank

İddiaya göre Ezgi Mola, annesine arazi satın almış! Bu haberi gören Ezgi Mola’nın annesi, kızına WhatsApp’tan haberin görüntüsünü yollayarak; “Benim neden haberim yok?” diye sormaktan da geri durmadı. Ezgi Mola ise annesinin bu mesajını storylerinde paylaştı. Hatta haberi yapan gazeteciye kendisi de bir soru yöneltti; “Bu haberi yapan sevgili gazeteci arkadaşım, annemin size bir sorusu var”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz