Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel Canı Sıkılınca Instagram Filtrelerine Sardı: Fotoğraflar Sizi Çok Güldürecek!

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel Canı Sıkılınca Instagram Filtrelerine Sardı: Fotoğraflar Sizi Çok Güldürecek!

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından olan Hande Erçel, Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Set arasında canı sıkılan güzel oyuncu; boş vaktini Instagram filtreleri arasında gezinerek değerlendirmeyi tercih edince ortalık karıştı. Birçok farklı filtre ile kendini şekilden şekile sokan Hande Erçel’in bu görüntüleri herkesi çok güldürecek!

Sete Girdiler!

Fox’un sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı, yeni sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk defa bir dizi hem kış sezonunda hem de yaz sezonunda yayınlanmaya devam ediyor! Yeni yaz dizisi üretmek istemeyen Fox TV, Sen Çal Kapımı projesine oldukça güveniyor. Eee başrolde Hande Erçel ve Kerem Bursin olunca diziye güvenmemek mümkün mü?

blank

Özellikle de Hande Erçel, son dönemin yıldızı en parlak oyuncularından biri. Aslında bundan birkaç sene öncesine kadar “yaz dizileri” diye adlandırdığımız romantik komedi yapımlarında kısa bir süre görebildiğimiz güzel oyuncu; kısa süre içinde popüler yapımlarda rol almaya başladı ve şu anda da Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri haline geldi. Hatta Instagram’da en fazla takipçiye sahip Türk kadın oyuncu da kendisi. Tam 22.3 milyon takipçiye sahip olan Hande Erçel, takipçileri sayesinde birçok tatilini de ücretsiz yapıyor!

blank

Hande Erçel’in Filtrelerle İmtihanı!

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Kerem Bursin’le gittikleri Maldivler tatilinde bool booool fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, her gönderi ya da storysine gittikleri oteli de etiketlemeyi ihmal etmedi. Şeyma Subaşı misali storylerini boncuk gibi dizen Hande Erçel; Instagram takipçileri sayesinde Kerem Bursin’le romantik bir tatilin tadını çıkarttı. Tatil dönüşünde ise Vogue dergisinin çekimleri için Bodrum’da kısa bir tatile giden güzel oyuncu sonunda İstanbul’a döndü.

Sen Çal Kapımı set arasında canı sıkılan Hande Erçel, boş vaktini Instagram filtreleri arasında geçirdi. Kendini şekilden şekile sokan güzel oyuncu bu pozları Instagram hesabında paylaşmaktan da geri durmadı. Kısa süre içinde yüzbinlerce beğeni alan Hande Erçel, her haliyle çok güzel! Maşallah diyelim nazar değmesin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz