Ramo’dan Haber Var! Ramo’nun Yıldızı Murat Yıldırım’dan Yeni Proje Haberleri Gelmeye Başladı

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Ramo’dan Haber Var! Ramo’nun Yıldızı Murat Yıldırım’dan Yeni Proje Haberleri Gelmeye Başladı

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Olgun Şimşek gibi isimlerin yer aldığı Ramo dizisinin final yapmasının ardından dizide yer alan isimler yeni projelerle ilgili görüşme yapmaya devam ediyor. Bu isimlerden Murat Yıldırım’ın da bu aralar adı bir proje ile anılmaya başladı bile. İşte detaylar!

Murat Yıldırım’la Görüşülüyor

MURAT YILDIRIM RAMO

Show TV’nin aksiyon dizilerinden birisi olan Ramo’nun final yapmasının ardından Murat Yıldırım hayranlarının gözü kulağı yakışıklı oyuncunun bundan sonra hangi dizide yer alacağı konusundaydı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Murat Yıldırım’ın 03Medya’nın yine Show TV için hazırlamakta olduğu “Aziz” dizisi ile görüşüyormuş.

MURAT YILDIRIM

İlk bölümlerin yönetmenliği Zeynep Günay Tan tarafından üstlenilen dizinin senaryosu ise Eda Tezcan’a ait. Eda Tezcan ismini daha önceden Hercai dizisinin senaryosundaki imzası ile duymuştuk. Bir dönem dizisi olan Aziz dizisi, Antakya’da geçen bşr hikayeyi konu alıyor. Ancak dizi İstanbul’da kurulacak olan bir dekorda çekilecekmiş. Henüz cast çalışmaları devam eden dizi için Murat Yıldırım’dan önce Ahmet Mümtaz Taylan ve Fırat Tanış ile de görüşülmüş.

Asıl Mesleği Mühendislik

MURAT YILDIRIM

Ramo’dan sonra Aziz dizisinde görme ihtimalimiz olan Murat Yıldırım, 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiş. Aslında Makine Mühendisliği mezunu olan başarılı oyuncu tiyatro ve müziğe de ilgisi olunca 3 yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na katılarak amatör olarak tiyatroda oynamış. Televizyondaki ilk oyunculuk deneyimi ise Ayrılsak da Beraberiz dizisi. Ardından Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Yıldırım son olarak da Ramo dizisi ile sevenlerinin karşısına geldi.

Cumhurbaşkanından Kız İsteme Yardımı

MURAT YILDIRIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN

İki evlilik yapmış olan Murat Yıldırım’ın ilk evliliği Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu. Ancak 4 yıl sonra Terzioğlu ile ayrılan Murat Yıldırım sonrasında Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile ikinci evliliğini yaptı.

blank

2016 yılında Adana’da sade bir törenle evlenen Murat Yıldırım ve İmane Elbani’nin evliliklerinde önemli isimler de devreye girmişler. Kız istemek için Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’ı devreye sokan Murat Yıldırım’a düğün hediyesi olarak Cumhurbaşkanı bir Kuran göndermiştir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz