Dobralığıyla Tanıdığımız Demet Akalın’dan Çat Kapı Gelene, Pat Diye Arayana Nezaket Dersi!

Ayşegül S.

Haberler

3 Mart 2021

Dobralığıyla Tanıdığımız Demet Akalın’dan Çat Kapı Gelene, Pat Diye Arayana Nezaket Dersi!

Bu aralar Demet Akalın’ı kızdıran bazı misafirler olsa gerek. Zira ünlü şarkıcımız sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyduk duymadık dercesine bir mesaj verdi çevresine. Bakalım Demet Akalın kısa ama öz bir nezaket dersi veren story’sinde ne paylaşmış?

Demet Akalın Nezakete Davet Ediyor!

Mesaj gayet açık aslında. Aramadan önce bir müsait misin diye sormak ne kadar zor olabilir diyor Demet Akalın. Ayrıca öyle çat kapı biz geldik muhabbetinden ya da pat diye arayan insanlardan da hoşlanmadıklarını açık açık ifade etmiş. Demet Akalın’ı arayacak olanları uyaralım. Önce mesaj atmayı unutmayın!

Ayıptır, Günahtır!

blank

Güzel sanatçının bu nezaket dersinin bir gerekçesi de tüm dünyaca yaşadığımız koronavirüstür belki. Geçtiğimiz ay eski eşi Okan Kurt’la birlikte Uludağ’daki tatilde koronavirüse yakalanan Demet Akalın’ın buna ne kadar sinirlendiğini hatırlıyoruz. Bu duruma duyarsızlığın neden olduğunu söylemiş hatta “Ayıptır, günahtır!” diye isyan etmişti.

Duyarsız Arkadaş Kurbanı

blank

Aynı ortamda bulunduğu arkadaşları korona olduklarını kendilerine tam 7 gün sonra söylemiş. Çevresindeki duyarsız insanlardan sıkılan ve hatta onlar yüzünden hastalanan Demet Akalın da çareyi çevresine nezaket dersi vermekte bulmuş anlaşılan. E haksız da sayılmaz.

Demet Akalın’a Ulaşmak Kolay Değil

blank

Öyleyse bundan sonra yakınlarının Demet Akalın’a ulaşabilmesi için öncelikle mesaj atmaları gerekiyor. Eğer telefon görüşmesi yapılacaksa mesajla bu görüşmenin randevusu alınmalı. Yok eğer evine gitmeyi düşünen yakınları varsa onları biraz daha detaylı bir prosedür bekliyor. Önce mesaj, sonra arayarak ev randevusu almak, ardından ev ziyareti. Aksi takdirde Demet Akalın artık sizden hoşlanmayacak bizden söylemesi.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz