Selin Ciğerci’den Sonra İkinci Maskara Skandalı Gülşah Saraçoğlu’ndan Geldi: Maskaraları Değiştiriyor!

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Selin Ciğerci’den Sonra İkinci Maskara Skandalı Gülşah Saraçoğlu’ndan Geldi: Maskaraları Değiştiriyor!

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci’nin yeni çıkarttığı makyaj ürünlerinde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Aslında ürünlerde bir sorun yok. Fakat her tanıtımda sosyal medya kullanıcını yanıltacak bir şeyler yaşanıyor!

Gülşah Saraçoğlu

Selin Ciğerci’den “Sürüp Geliyorum” Skandalı!

Hatırlarsanız ilk olarak Selin Ciğerci, kendi markasına ait maskaraları tanıtırken maskarasını öve öve bitirememişti. Hatta “takma kirpik” etkisi yarattığını söyleyerek takipçilerine mutlaka almalarını tavsiye etmişti. Ancak gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı, güzel fenomen maskarayı kirpiklerine sürerken “Maskarayı sürüp geliyorum” diyor ve videoyu durduruyor.

Selin Ciğerci

Ardından da “takma kirpik” takarak tekrardan video çekmeye devam ediyor ve maskarasının kirpiğini o hale getirdiğini iddia ediyor. Dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan bu olay kısa sürede bütün magazincilerin gündem konusu oldu. Hem magazin sayfaları hem de sosyal medya kullanıcıları Selin Ciğerci’yi çok eleştirdi.

Selin Ciğerci

Fakat Selin Ciğerci ilk önce bu suçlamayı kabul etmeyerek, ertesi gün Instagram hesabından bir video daha yayınladı ve videoyu durdurmadan maskarayı kirpiğine uyguladı 8426 kat maskara sürülen kirpikler adeta kendinden geçti!

Selin Ciğerci ve Tolga Çıra

Neyse ki, ilerleyen zamanlarda Selin Ciğerci, bunu reklam amaçlı yaptığını katıldığı bir Instagram canlı yayınında itiraf etti. Hatta “Hangi büyük marka böyle şeyler yapmıyor ki?” diyerek kendini savunmayı da ihmal etmedi. Pişkinliğin bu kadarına da pes doğrusu!

Gülşah Saraçoğlu’ndan Yeni Bir Skandal!

Bugün ise Selin Ciğerci’nin yakın arkadaşı ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, benzer bir hareketle Selin Ciğerci’nin maskarasını tanıttı. İlk önce güzel fenomenin maskarasını kirpiğine süren Gülşah Saraçoğlu, ardından videoda belli olacak şekilde Selin Ciğerci’nin maskarasını bırakıp başka bir markanın ürününü eline alıp sürmeye devam ediyor.

Gülşah Saraçoğlu

Ardından da maskaraya övgüler yağdırmayı da ihmal etmiyor tabii. Fakat Gülşah Saraçoğlu’nun bu maskara değiştirmesi, sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı elbette. Kısa zamanda pek çok yerde haber olmaya başlayan Gülşah Saraçoğlu; henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Fakat aynı maskara hakkında iki farklı ünlü kişinin; aynı tarz skandala imza atması kafalarda “Bilerek mi yapıyolar?” sorusunun yankılanmasına sebep oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz