Ünlü Sosyete İpek Hattat’tan Kuryeye İşkence! Kuryeyi Köpek Dışkısının Üstüne Oturmaya Zorladı

Beyza S.

Haberler

3 Mart 2021

Ünlü Sosyete İpek Hattat’tan Kuryeye İşkence! Kuryeyi Köpek Dışkısının Üstüne Oturmaya Zorladı

Sosyetenin ünlü ismi İpek Hattat, yeni bir skandala daha imza etti. Tabletini tamir edemeyen şirketin kuryesini eve hapseden Hattat, kuryeye işkence etti. Sevgilisi ve şoförüyle kuryenin telefonunu kıran İpek Hattat, onu köpek dışkısının üstüne oturmaya zorladı.

ipek hattat-kurye

Hattat Holding yönetim kurulu üyesi İpek Hattat’ın skandalları bitmiyor. Sevgilisi ile evine gelen kuryeye işkence eden İpek Hattat, cemiyet dünyasın gündemine bomba gibi düştü. Evine gelen kuryeyi hapseden İpek Hattat’ın sevgilisi ve şoförüyle yapmadığı eziyet kalmadı.

“Telefonunu kırdı, köpek dışkısının üstüne oturmaya zorladı”

İstanbul Sarıyer’de oturan cemiyetin ünlü isim İpek Hattat, ekranı kırılan tabletini servise gönderdi. Tablet yeniden arıza verince firma, kuryesini İpek Hattat’ın evine gönderdi.

ipek hattat-kurye

Kurye Renas D. eve gelince İpek Hattat kapıları kilitledi. Kurye Renas D.’ye karşı zulme başlayan İpek Hattat önce kuryenin telefonunu kırdı. Ardından kuryeye hakaretler yağdıran İpek Hattat, onu zorla köpek dışkısının üstüne oturtmaya çalıştı.

Polis Harekete Geçti

Kurye Renas D. uzun süre dönmeyince patronu polise haber verdi. Harekete geçen polis ekipleri, İpek Hattat’ın evine gidip defalarca kapıyı çaldı ama açan olmadı.

ipek hattat-kurye

Polis gerekli izinleri aldıktan sonra İpek Hattat’ın evine girdi ve kuryeyi kurtardı. Ardından evde bulunan İpek Hattat, sevgilisi ve şoförü ile birlikte göz altına alındı. İpek Hattat’ın olay sırasında çok alkollü olduğu iddia ediliyor.

“Bu kişinin elinden tüm serveti elinden alınmalı”

Olay gündeme düşünce sosyal medyadan tepkiler gecikmedi. Sosyal medyadan “Bu kişinin elinden tüm serveti elinden alınmalı” sesleri yükseliyor.

ipek hattat-kurye

Tepkilerin odağında olan Hattat Holding’ten ise henüz bir açıklama gelmedi. Buradan kuryeye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz