Doğduğun Ev Kaderindir’den Sonra Demet Özdemir’in Yeni Adresi Belli Oldu! Oğuzhan Koç da Yanında Olacak

Buket S

Haberler

10 Mayıs 2021

Doğduğun Ev Kaderindir’den Sonra Demet Özdemir’in Yeni Adresi Belli Oldu! Oğuzhan Koç da Yanında Olacak

Doğduğun Ev Kaderindir’in yıldızı Demet Özdemir’den haber var! Ünlü oyuncu finalden sonrası için programını yaptı.

Ekranlara Veda Ediyor!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanmasına rağmen reyting kurbanı olan dizi, 12 Mayıs tarihinde yayınlanacak 43. bölümü ile ekranlara veda ediyor. Bu veda sonrasında Demet Özdemir’in ne yapacağı ise merak ediliyor.

Ünlü Oyuncu Rotasını Çizdi!

blank

Foxmagazin’in haberine göre, Demet Özdemir, çekimler biter bitmez kısa bir tatile çıkacak. Rotasını Dubai’ye çeviren güzel oyuncuya, sevgilisi Oğuzhan Koç eşlik edecek.

Sonraki Projesi de Belli Oldu!

blank

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in, yeni projesi de belli oldu. TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Özdemir, sevgilisi ile yapacağı tatilin ardından O3 Medya’nın yapımcısı olduğu ‘Aşk Taktikleri’ isimli film için kamera karşısına geçecek.

blank

Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun yazdığı Aşk Taktikleri isimli filmin yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak üstlenecek. Şu an Sefirin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Kabakuşak, finalin ardından vakit kaybetmeden Aşk Taktikleri için çalışmaya başlayacak.

Çekimler Haziran’da Başlayacak

blank

Demet Özdemir’in yeni filmi Aşk Taktikleri’nin çekimleri Haziran ayında başlayacak. Film, Netflix’te izleyici ile buluşacak. Güzel oyuncu başrolleri Şükrü Özyıldız ile paylaşacak.

Dizilerde Rol Almayı Düşünmüyor

blank

Yazı film çekimleri ile geçirecek olan güzel oyuncu Demet Özdemir’in, yeni sezonda bir dizi projesinde yer alıp almayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak Özdemir’in yüzünün eskimesini istemediği gerekçesi ile bir süre dizilerde oynamayı düşünmediği, kulislerde konuşulan haberler arasında.

Demet Özdemir’in Kararı Sevenlerini Üzdü

blank

Her hafta dizinin yeni bölümünü heyecanla bekleyen seyirciler Demet Özdemir’in yeni sezonda hangi dizide rol alacağı haberini beklerken, ünlü oyuncunun dizilere ara verdiğinin konuşulması, sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Kim bilir belki de ünlü oyuncu sevenlerinin ısrarına dayanamayarak gelecek dizi projelerine evet der!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz