Sadakatsiz’e Dev Transfer! Exxen’deki Dizisiyle Gündemde Olan Usta Oyuncu Gerilimi Artırmaya Geliyor

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Sadakatsiz’e Dev Transfer! Exxen’deki Dizisiyle Gündemde Olan Usta Oyuncu Gerilimi Artırmaya Geliyor

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz”, usta bir oyuncuyu ağırlayacak. Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar, ortalığı karıştırmaya geliyor!

Sadakatsiz

Bu sezonun en çok izlenen dizilerinden biri de “Sadakatsiz” oldu. Klasik bir aşk üçgenini farklı bir bakışla ve “kadının intikamı” temasıyla ele alan “Sadakatsiz”, ekrandaki psikoloji temalı dizi hegemonyasını da kırmayı başardı. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrol oynadığı dizi, sevdiği adam ve tüm çevresi tarafından kandırılan Asya’nın öyküsünü anlatıyor. Başlarda intikam mücadelesi veren Asya, hala konuşulan yemek sahnesi ve sonraki bölümlerde akıllı hamlelerle bu intikamı söke söke aldı! Son bölümlerdeyse daha çok Derin’in intikam almaya çalışmasıyla başlayan polisiye olayları izledik.

Cansu Dere Caner Cindoruk

Anlaşılan o ki, sezon finaline doğru dizinin senaristleri gerilimi en tepeye çıkarmayı hedefliyor. Çünkü “Sadakatsiz”e uzun zamandır televizyonda göremediğimiz usta bir oyuncu konuk oluyor!

Bomba Bir Transfer

Burak Sergen

Usta oyuncu Burak Sergen, Covid-19 tedavisi nedeniyle diziye ara verince hikaye biraz duraklamıştı. Burak Sergen’in bu sezon dinleneceği, ikinci sezonda diziye döneceği konuşuluyor. O zamana kadar hikayeyi ayakta tutma görevi de başka bir usta oyuncuya ait! Uzun zamandır televizyonda göremediğimiz Bennu Yıldırımlar, konuk oyuncu olarak “Sadakatsiz”e geliyor. İddiaya göre, rolü kalıcı da olabilirmiş, ilk etapta böyle bir karar alınmış.

Bennu Yıldırımlar

“Sadakatsiz”de darmadağın olan ortamı daha da karıştırmaya gelen Bennu Yıldırımlar, bir yandan da Exxen için çekilen “Olağan Şüpheliler”de başrol oynuyor. Böylece, televizyonun rating garantili oyuncularından birini dijitalde de izleme şansı bulacağız.

Bennu Yıldırımlar

Yıllarca “Yaprak Dökümü”, “Gönül İşleri”, “Umutsuz Ev Kadınları” gibi dizilerde adeta bir kanatsız melek olarak izlediğimiz usta oyuncu, bu algıyı “Kadın” dizisiyle yıkmıştı. Şimdi de, “Sadakatsiz” ve “Olağan Şüpheliler”in karmaşık karakterlerini oynayarak kariyerinde yeni bir yola girdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz