Yaprak Dökümü Sürüyor! Savaşçı’nın Başrol Oyuncusu Diziyi Netflix’ten Gelen Teklif İçin Bıraktı

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Yaprak Dökümü Sürüyor! Savaşçı’nın Başrol Oyuncusu Diziyi Netflix’ten Gelen Teklif İçin Bıraktı

Sevilen dizi “Savaşçı”, çekimlerin bir türlü başlamaması ve kanalla yaşanan anlaşmazlık yüzünden neredeyse sezon bittikten sonra ekrana gelmeye başladı. Şimdi de başrol oyuncusu diziden ayrılıyor!

Savaşçı

FOX’un sevilen dizisi “Savaşçı”, dört sezon boyunca pazar günlerinin rating şampiyonu oldu. Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin başrolünü paylaştığı dizi, Bordo Berelilerin öyküsünü anlatıyordu. Eskişehir’de zorlu şartlar altında çekilen dizi, bu yüzden pandemi arasını biraz daha erken verdi. Sezon başlayınca da önceden çekilen stok bölümler yayınlandı. Ne var ki, 99. bölümden sonra diziden ses soluk çıkmadı! Oyuncularla bir türlü anlaşma sağlanamadığı ve çekimlerin ertelendikçe ertelendiği söyleniyordu.

“Yasak Elma”ya Kaptırdı

Berk Oktay

Yapım şirketi Limon Film, bu söylentileri yalanladı. Dizinin mekanların yeniden ayarlanması ve Covid-19 şartlarına iyice hazırlanılması nedeniyle çekimlerin geciktiği söylendi. Ancak söylentiler doğru çıktı! Twitter’da sürekli “Savaşçı”da oynamaktan gurur duyduğunu ve yakında döneceklerini söyleyen Berk Oktay, “Yasak Elma” dizisine transfer oldu.

Neyse ki, başrol oyuncularında başka bir kayıp yaşanmadı. Hatta Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Sevcan Yaşar, Anıl Tetik ve Ekin Mert Daymaz gibi pek çok isim kadroya dahil oldu. Bu kez de yayın tarihi karmaşası yaşandı. “Savaşçı”, sezona o kadar geç başladı ki, FOX bir yayın günü bulamadı! Son çare olarak, yaz boyu sürecek “Sen Çal Kapımı” erkenden sezona veda etti ve “Savaşçı” onun yerine geçti.

Tamer Karadağlı’nın Dönüşü

Tamer Karadağlı

Usta oyuncu Tamer Karadağlı, izleyicinin gözünde “Çocuklar Duymasın”da oynadığı Haluk karakterine dönüşmüştü. Ne de olsa, dizi 17 sene devam etti! Bu nedenle, “Savaşçı”da oynadığı Göktürk Albay karakteri en başta yadırgandı. Ama usta oyunculuğuyla herkesi karaktere inandırmayı başardı ve performansıyla büyük takdir topladı. Herkes onun kariyerinde yeni bir sayfa açtığını ve diziyle önemli yerlere geleceğini düşündü. Ama bilinmeyen bir durum vardı!

Tamer Karadağlı

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Tamer Karadağlı’nın anlaşması sadece 6 bölümlüktü. Bu hafta projeye veda edecek olan ünlü oyuncu, bir Netflix dizisine transfer oluyor. Usta yönetmenler Taylan Biraderler’in yöneteceği “Andropoz” dizisi için Marmaris’e gitti bile! Engin Günaydın’ın yazdığı ve başrol oynadığı dizide Tamer Karadağlı’nın hangi karakteri oynayacağı henüz bilinmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz