Doğduğun Ev Kaderindir’in Yıldızı Demet Özdemir Bugün Arabasında Zeynep Bastık Şarkılarıyla Kendinden Geçti!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Doğduğun Ev Kaderindir’in Yıldızı Demet Özdemir Bugün Arabasında Zeynep Bastık Şarkılarıyla Kendinden Geçti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle yükselişe geçen Demet Özdemir’i ilk defa romantik komedi yerine daha ağır bir dizide izledik! Hem dram dizilerinde hem de komedi dizilerinde yeteneğini tüm Türkiye’ye kanıtlayan güzel oyuncu; bugün arabasında arkadaşı Zeynep Bastık’ın şarkılarıyla kendinden geçti!

Demet Özdemir

Demet Özdemir’in Yeni Filmi Geliyor!

Son zamanlarda hem şarkıcı Oğuzhan Koç ile ilişkisi hem de sevilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki performansıyla akıllara kazınan Demet Özdemir; sezon sonunda Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin finalinin ardından Şükrü Özyıldız’la yeni bir Netflix filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda tatil yapmadan kariyeri için çalışmaya devam edeceğini ve yeni bir film hazırlığında olduğunu açıklayan Demet Özdemir’in yeni filminin detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı! Koronavirüs pandemisi nedeniyle sinema salonları kapalı olduğu için Netflix Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği filmde; Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız başrolleri paylaşacak!

Demet Özdemir, Zeynep Bastık’ın Şarkılarıyla Coştukça Coştu!

Son zamanlarda hem Instagram’da hem de televizyon ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen isimlerden olan Demet Özdemir; sadece kariyerinde değil aşkta da kazanıyor! Kendisi gibi oyuncu ve şarkıcı olan Oğuzhan Koç’la 2021 yılının başından beri güzel bir beraberlik yaşayan Demet Özdemir altın çağını yaşıyor. Kısa süre içinde birçok sosyal medya kullanıcısının gözde çiftlerinden biri olmayı başaran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, son zamanların en yakışan çiftlerinden oldu!

Sık sık Instagram paylaşımlarıyla aşkını cümle aleme duyuran Demet Özdemir; bugün arabasıyla yolda giderken arkadaşı Zeynep Bastık’ın şarkılarıyla kendinden geçti, coştukça coştu! Bu anları Instagram’dan paylaşmayı ihmal etmeyen Demet Özdemir’in güzelliği ise herkesin aklını başından aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz