Dedikodu Kazanı: Burak Sergen Entübe Edildi, Hadise’ye Mahkemeden Şok Karar, Demet Akalın’dan Takipçisine Ayar!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

21 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Burak Sergen Entübe Edildi, Hadise’ye Mahkemeden Şok Karar, Demet Akalın’dan Takipçisine Ayar!

Magazin gündemi bugün de hareketli geçti! Gelin hep beraber 21 Nisan Salı gününün magazin gündeminde hızlı bir tur atalım!

1. Burak Sergen’in Eski Eşinden Açıklama Geldi!

Burak Sergen

Sadakatsiz dizisinin Haluk’u Burak Sergen’i önceki günlerde yoğun bakıma alınmıştı. Bugün Burak Sergen’in kendi isteğiyle entübe olduğunu açıklayan eski eşi Işıl Sergen, Instagram hesabından herkesi bilgilendirdi; “Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda Burak, bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına entübe edilmiştir. Sizlerden çok büyük ricam, haber yaparken oğlumun hassasiyetine önem vermeniz ve babamızın iyi olacağına dair inancımız da yanımızda olmanızdır” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın’dan Takipçisine Sert Çıkış!

Demet Akalın

Güzel şarkıcı Demet Akalın yine magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor! Dün Survivor Panaroma seyrederken Instagram storysi atan güzel şarkıcı; hem eski Survivor yarışmacısı hem de Panaroma yorumcusu Mert Öcal, Ersin Korkut’un köpeği yüzünden elendiğini düşündüğünü anlatırken; Demet Akalın da köpeklerinin kaybolduğunu anlattı. Fakat Demet Akalın’ın anlatım tarzı biraz “rahat” olunca sosyal medyada eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Ancak Demet Akalın da yorum yaparak kendisini savundu; “Onlar hep dolaşır ve geri gelir!! Ne alaka ya, bilip bilmeden manyak mısın, Ramazan günü günahımı alıyorsun!!” Bu arada detaylar için:

3. Şeyma Subaşı Melisa’nın Dans Videosunu Paylaştı!

Şeyma Subaşı

Bali’de tatil yapmaya devam eden Şeyma Subaşı; her gün birbirinden farklı gönderilerle takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün yaşanan “uçak” krizinin ardından bugün Melisa’nın dans videosunu paylaşan Instagram güzelimizin bu paylaşımı sosyal medyayı ikiye böldü! Bu arada detaylar için:

4. Kağıt Ev Dizisine Buse Varol’un Dahil Olacağı İddia Edildi!

Buse Varol ve Alişan

Güzel oyuncu Buse Varol, önceki günlerde bir menajerle imza attığı anları Instagram hesabında paylaşarak; yeni projelerin geleceğini duyurmuştu. Bizler Alişan ve Buse Varol’un yazın aynı dizide buluşacaklarını düşünürken bir magazin sayfasının ortaya attığı iddiaya göre; Buse Varol Star TV’de yayınlanmaya başlayan Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil olacakmış! Bu arada detaylar için:

5. Hadise’ye Mahkemeden Şok Karar!

Hadise

Güzel şarkıcı Hadise, haftaya damgasını vurdu! Ebru Gündeş’in eşine boşanma davası açmasının ardından Hürriyet gazetesinin Hadise’yle Ebru Gündeş’in eşi arasında aşk yaşandığı iddiası ortalığı yaktı yıktı! İftiraları Instagram hesabından jet hızıyla yalanlamış olsa da; yasak aşk iddialarının sonu gelmedi. Çıkan haberlerin önüne geçemeyen Hadise; konu hakkında basın yasağı çıkarttı. Bugün ise mevcut haberlerin silinmesi için mahkemeye başvuran Hadise’ye mahkemeden ret yanıtı geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz