Yeni Çiftlik Bank mı? Reklamında Pınar Deniz, Ebru Şallı, Mine Tugay Gibi İsimleri Oynatan THODEX’te Panik Havası

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Yeni Çiftlik Bank mı? Reklamında Pınar Deniz, Ebru Şallı, Mine Tugay Gibi İsimleri Oynatan THODEX’te Panik Havası

Kripto para alım-satımına aracılık eden THODEX, birkaç saat dediği bakım çalışmasını 4-5 güne uzatınca herkesi telaş sardı. THODEX’in reklamlarında oynayan ünlülerle de epey dalga geçildi!

Thodex

Son dönemin en çok konuşulan konularından biri de kripto paralar. Ama bugün yasaklanması ya da özellikleri değil, THODEX’in bir türlü bitmeyen bakım çalışmaları konuşuldu! Yerli bir kripto para borsası THODEX, Türkiye’nin ABD’den lisans alan ilk global kripto para şirketi. Ama bugün başarılarıyla değil, kullanıcılardan gelen şikayetler ve yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.

Thodex

Önce, yatırımcılarına iki milyon Dogecoin dağıtacağını söyleyen THODEX, bu açıklamasıyla ne kadar müşteri çekti bilinmiyor! Ama sonrasında yaşanan kaos hala konuşuluyor. THODEX, uzun süre para çekilememesi ve hesaplara müdahale edilememesi şikayetleriyle gündemde. Şikayetler üzerine, dün “Son zamanlarda borsamızda yaşanan çekim sorunları nedeniyle 20.04.2021 saat itibari ile planlı bakım çalışması yapılacak ve çalışma yaklaşık 6 saat sürecektir. Bakım çalışmamızın ardından, tüm sorunları gidermiş şekilde yeniden hizmetinizde olacağız” açıklaması yapan THODEX, sorunu yine çözemedi!

Bakım Bir Türlü Bitmiyor

Şikayetlerini yine sosyal medyaya taşıyan ve polis eşliğinde THODEX’e gitmeyi planlayan kullanıcılar, şirketin merkezinde kimsenin olmadığını söyledi! Bu iddialara yönelik bir açıklama yapan THODEX, ismini şimdilik gizli tuttukları dünyaca ünlü banka ve fon şirketlerinin kendileriyle ortak olmak istediğini söyledi. Ortaklık için de işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekiyormuş. Bu da 4-5 gün sürecekmiş. Şirketin neden en başından bunu söylemediği ise büyük merak konusu!

Yeni Bir “Tosuncuk” Vakası mı?

THODEX bu açıklamaları yapadursun, sosyal medya kullanıcıları bu olayın yeni bir “Çiftlik Bank” skandalına evrileceğini düşünmeye başladı. Twitter’da şirketin sahiplerinin yurt dışına kaçtığını söyleyenler bile var!

Öte yandan, mağduriyetini sosyal medyadan dile getiren kitle, THODEX reklamlarında yer alan ünlülere de sitem etmeye başladı!

Mine Tugay, Pınar Deniz, Bahar Şahin…

Pınar Deniz Mine Tugay

THODEX, geçtiğimiz yıl Pınar Deniz, Mine Tugay, Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Demirel ve Deren Talu gibi isimlerle bir reklam çekimi yapmıştı.

Ebru Şallı Bahar

Ünlü isimlerle devasa bir reklam kampanyası yapa THODEX, bu açıdan da Çiftlik Bank’ı andırıyor. Gördük ki, benzer şekilde düşünen ve bir yıl önceden bugünleri gören bir Twitter kullanıcısı da varmış!

Ne diyelim, umarız müşterilerin şüpheleri doğru çıkmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz