Doğu Demirkol’un Başrol Olduğu Tutunamayanlar Ekibinden Yeni Hamle! TRT 1’in Yeni Projesinde Bakın Kimler Var?

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Doğu Demirkol’un Başrol Olduğu Tutunamayanlar Ekibinden Yeni Hamle! TRT 1’in Yeni Projesinde Bakın Kimler Var?

TRT 1’in bir anda ekranlara veda eden dizilerinden birisi olan Tutunamayanlar’ın yapım şirketi olan Neden Film’den müjdeli haber geldi. Doğu Demirkol ve Ece Ceşmioğlu’nun başrollerinde yer aldığı bir absürt komedi dizisi olan Tutunamayanlar’ın kalkışı izleyicileri üzse de şirketten gelen müjdeli haber bu üzüntüyü bir nebze olsun hafifletmişti. Şimdi ise dizinin başrolleri belli oldu. İşte yeni proje ve yeni detaylar!

Başroller Belli Oldu

Tutunamayanlar dizisinin yapım şirketi olan Neden Film bir süre öncesinde Dünya Hali adlı başka bir proje ile yeniden TRT ekranlarında olacaklarını duyurmuştu. Dizinin hazırlıkları son hız devam ederken bugün de nihayet başrol oyuncuları belli oldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre yönetmenliğini Osman Nail Doğan’ın yapacağı dizide başrollerde Caner Şahin ve Pelin Abay oynayacak. Senaryosunu Osman Nail Doğan, Murat Kaman ve İdris Meydi’nin yazdığı Dünya Hali’nin Temmuz ayında TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Dizi 50 dakika Olacak

pelin abay dünya hali

Sosyal medyada oldukça olumlu bir ilgi gören Tutunamayanlar dizisinin final yapmadan ekranlardan ayrılması izleyicileri oldukça üzmüştü. Beklenilen reyting rakamlarına ulaşamayan dizinin yapım şirketi ise yeni projeleri olan Dünya Hali’nin bir komedi dizisi olduğunu açıkladı. Ayrıca bu kez dizinin süresinin 50 dakika ile sınırlandırıldığı da alınan bilgiler arasında.

Caner Şahin ve Pelin Abay Partnerliği

caner şahin - dünya hali

Her ikisi de Tiyatro bölümü mezunu olan Caner Şahin ve Pelin Abay belli ki dizide harika bir performans ortaya çıkaracaklar. Caner Şahin şu ana kadar Babam ve Ailesi, Tutsak, Nefes Nefese, Kardeşler ve Seni Çok Bekledim yapımlarında yer aldı. Pelin Abay ise Zümrüdüaka, Gülizar, Vatanım Sensin ve Atiye gibi çok önemli dizilerde rol üstlendi. Şimdi ise yapılan açıklamaya göre, oyuncuları Temmuz ayında TRT ekranlarına gelecek olan Dünya Hali dizisinin başrol kadrosunda göreceğiz.

Benzer Haberler

Ziba Dudu 8 Haziran 2021

Boşuna uğraşmayın Leyla ile Mecnun dizisi geri gelecek kimse bakmaz yüzüne dizinin. Masraf yapmayın

Yorum Yaz