Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Ölümden Döndü, Acun Ilıcalı’dan Şok Açıklama, Yasin Obuz’dan Kadına Şiddet!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

7 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Ölümden Döndü, Acun Ilıcalı’dan Şok Açıklama, Yasin Obuz’dan Kadına Şiddet!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 7 Haziran Pazartesi günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Duygu Özaslan Kendisine Gelen Mesajı İfşaladı!

Geçtiğimiz hafta babasını bir kalp krizi sonucunda kaybeden Duygu Özaslan, Instagram’dan bikinili fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı. Linçlenmeye başlanan güzel fenomen, kendisine gelen DM’lerden birini ifşa etti; “Bu konuda her gün aldığım çok çirkini hadsiz, nasıl bir zihniyetle yazıldığına inanamadığım, bana göre göre insanlık dışı mesajlardan yalnızca biri. Piyango size çıktı bugün, belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum. Enerjimi negatife odaklamayı hiçbir zaman seçmiyorum ben, hele böyle kötü niyetlere hiç. Sağlıkla ve sevgiyle kalın” Bu arada detaylar için:

2. Acun Ilıcalı’dan Erkan Petekkaya’ya Şok Gönderme!

blank

Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya arasında yaşanan gerilim hız kesmeden devam ediyor! Kendisine hakaret eden Erkan Petekkaya’ya yanıt vermeyen Acun Ilıcalı, dün gece Survivor’ın ada konseyinde yarışmacılarla konuşurken; “Twitter dediğin nedir ki, bizde dizi yapan adam geçen gün bana Twitter’dan küfür etmiş. Gülüp geçiyorum böyle şeylere!” dedi. Bu arada detaylar için:

3. Bahar Candan ve Yasin Obuz Arasında Kavga!

blank

Bahar Candan ve Yasin Obuz birbirine girdi! Arkadaşlık ilanı açan Bahar Candan, gözüne Yasin Obuz’u kestirdi. Ancak Yasin Obuz’dan Bahar Candan’a ağır sözler geldi; “Bahar seni 5 bin TL’ye değil 100 bin TL’ye bile yanımda gezdirmem. Benim deliliğim zekiliğimden, seninki aptallığından kaynaklı olduğu için ayrı dünyaların insanlarıyız. Anlayacağın ben şaka yapmıştım ve sen bunu anlamayacak kadar salak olduğun için her yere yaydın. Eee bi de üzerimden prim yapmaya kalkmışsın. Peki şimdi seni benden kim koruyacak? Dua et kadınsın yoksa kafes dövüşü yapardık. Bu hadsizliğini ancak kafes dövüşü paklardı. Sen kimsin sana yemek yapıp korurayım paçoz…” Bu arada detaylar için:

4. Özge Özpirinçci’nin Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

blank

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci, 6 yıldır birlikte olduğu Burak Yamantürk ile evlilik hazırlıklarına devam ederken hamilelik iddiaları aldı başını gitti. Güzel oyuncu ise hamile olduğunu şu sözlerle açıkladı; “9 değil, 13 hafta. ‘İlk ve Son’ film değil, dizi. Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşayan herkese teşekkürler!” Bugün ise Özge Özpirinçci’nin bebeğinin cinsiyeti ortaya çıktı! Çiftimizin bir kız bebekleri olacak. Bu arada detaylar için:

5. Seren Serengil Apar Topar Ameliyat Oldu!

blank

Söylemezsem Olmaz’ın sevilen yorumcusu Seren Serengil, sabah saatlerinde hastanelik oldu! Dumping Sendromuyla savaşan Seren Serengil’in safra kesesinde ve böbreklerinde sorun olduğunu sevgilisi Mustafa Rahman Tohma şu sözlerle açıkladı; “Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak. Dualarınızla bugünleri atlatacak” Çok geçmiş olsun! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz