“Sen Çal Kapımı” Herkesi Aşka Getirdi: Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Sonra Aşk Bu Kez Bakın Kimin Kapısını Çaldı

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

“Sen Çal Kapımı” Herkesi Aşka Getirdi: Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Sonra Aşk Bu Kez Bakın Kimin Kapısını Çaldı

Sen Çal Kapımı dizisinin ünlü aşıkları haline gelen Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in ilişkisi artık açık bir sır olmaktan çoktan çıkmış durumda. Ama dizide aşk furyası durmuyor. Bu kez de aşk, dizinin başka bir oyuncusunun kapısını çaldı. İşte o oyuncu ve ilişkisine dair detaylar!

Hande ve Kerem’in Ardından…

hande erçel kerem bürsin sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren rolüne hayat veren Melisa Döngel diziye veda etse de dizinin aşk furyasını bir şekilde yakalayanlar arasında yer alıyor. Yılın ilişkisi olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den sonra şimdi de sıra Melisa Döngel’e geldi. Sosyal medyada sık sık özel hayatına dair soru işaretleri ya da konuşmalar geçen Melisa Döngel sonunda tüm bunlara b-noktayı koydu. Ve adeta sosyal medyadan herkese aşkını ilan etti. Bugün yaptığı bir paylaşımla Melisa Döngel, Deniz Şahin ile bir birliktelik yaşadığını sonunda herkese duyurdu.

Şeyma Subaşı’nın Eski Sevgilisi Kafa Karıştırdı

blank

Sen Çal Kapımı dizisinin ardından ‘Cunning Single Lady” adlı bir Güney Kore dizisinin uyarlaması olan Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alacak olan başarılı oyuncu Melisa Döngel’den bugün sürpriz bir paylaşım var. Güzel oyuncu sevgilisi Deniz Şahin ile sosyal medyadan adeta ilanı aşk etti desek yeri. Bir süre önce Şeyma Subaşı’nın eski İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia’nın takibine giren güzel oyuncu Döngel’in İtalyan DJ ile birlikte olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Hemen onun ardından ise Melisa Döngel kalbinin boş olduğunu şu şekilde ifade etmişti: “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum.”

Aşkı Bulacaksın

Ve işte hemen bu paylaşımın ardından Melisa Döngel’in sevgilisi olduğu iddiaları sosyal medyayı kaplayıverdi. Bugünse güzel oyuncu sevgilisiyle birlikte deniz kenarında çektiği bir videoyu kalp emojisiyle sosyal medya hesabından paylaştı. Tanju Okan’ın Aşkı Bulacaksın şarkısı eşliğinde yaptığı bu paylaşım kısa süre içerisinde takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz