Esra Erol’un Akıl Sır Erdiremediği Olay: 60 Yaşındaki Ayten Teyzenin Aşkı “Termos Mustafa” Türkiye’nin Çilesi Oldu!

Aleyna

ATV

7 Haziran 2021

Esra Erol’un Akıl Sır Erdiremediği Olay: 60 Yaşındaki Ayten Teyzenin Aşkı “Termos Mustafa” Türkiye’nin Çilesi Oldu!

Esra Erol’un programına katılan kişilerin ne kadar absürt olduğunu her seferinde vurguluyoruz. Ancak Cuma günü programa katılan Ayten Teyze gibisini, çok iddialı konuşuyorum; ne gördünüz ne de duydunuz! Kendinden 22 yaş küçük eşi Mustafa’yı aramak için canlı yayına katılan Ayten Teyze, herkesi dumura uğrattı. Çiftimizin tanışma hikayesi de oldukça ilginç. Çay termosunun kapağını açarken aşık olmuş Ayten Teyze, Mustafa’sına. Hatta uğruna 27 yıllık eşini bile terk etmiş!

Esra Erol’un Programından Bir Ayten Teyze Geçti!

Esra Erol’un programındaki klasikleşmiş iismler her geçen gün biraz daha artıyor. Sakallı Salih ve Yufkacı Muammer abiden sonra Ayten Teyzenin biricik aşkı Termos Mustafa; Türkiye’ye dair umutlarımızı kaybetmemize neden olmaya devam ediyor. Sezon sonuna doğru ilerlediğimiz bugünlerde Esra Erol ve ekibi bilerek mi yapıyor bilmiyoruz ama absürtlüğün seviyesi son haftalarda oldukça arttı.

blank

Her katılan konuktan sonra “Bu kadarı da olmaz artık!” diye düşünürken, bir sonraki vakada beyin kıvrımlarımızın acıdığını hissediyoruz adeta! Geçtiğimiz haftalarda iki eltinin kaçtığı Yufkacı Muammer abi ve tavuğunu tasma taktırıp gezdiren bir diğer Muammer abiden sonra; Cuma günü programa katılan Ayten Teyze de Esra Erol tarihine geçmeye hazırlanıyor.

Termos Mustafa Olay Oldu!

Geçtiğimiz Cuma günü yayına katılan Ayten Teyze, bundan birkaç sene önce Mustafa ile çay termosu açarken tanıştığını ve ona orada aşık olduğunu anlatıyor. Kendisini 55-60 (?) yaşında tanıtan Mustfa’nın 39 yaşında olduğu ortaya çıkınca ortalık fena karıştı! Termos Mustafa uğruna 27 yıllık eşinden ayrılan Ayten Teyze; biricik aşkıyla evlenmiş. Ancak son 3 senedir eşini bulamadığını söyleyen Ayten Teyze Esra Erol’dan yardım istemek için programa başvurdu.

Mustafa’dan boşanmak için 50 bin TL tazminat ve aylık bin TL nafaka istediğini söyleyen Ayten Teyze, Mustafa’yı çok sevdiğini ve onu bırakmak istemediğini, ondan başka kimsesi olmadığını söylüyor. Pazartesi günü ise Ayten Teyzenin gözyaşları yine dinmedi. Mustafa’nın programa gelmediğini öğrenen yaşlı teyzemiz gözyaşları içinde haykırmaya devam etti.

Benzer Haberler

ADEM BAKIRHAN 8 Haziran 2021

Ya bukadar ahlzksizlik olurmu nedir buya insanlarda edep kalmamış birde bunlari yayınlayıp tamamen milletin ahlakiyla oynuyorsunuz

Yorum Yaz