Dedikodu Kazanı Yine Kaynadı! Magazinde Günün Son Gelişmeleri: İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Alişan..

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Dedikodu Kazanı Yine Kaynadı! Magazinde Günün Son Gelişmeleri: İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Alişan..

Magazin gündemi bugün de hareketli geçti! Özellikle Aydilge’nin İbrahim Tatlıses için söylediği sözler güne damga vurdu diyebiliriz. Gelin hep beraber 23 Ocak Cumartesi gününün magazin gündeminde hızlı bir tur atalım!

1 – Aydilge’den İbrahim Tatlıses Hakkında Şok Sözler!

Aydilge

Ünlü şarkıcı Aydilge, bir önceki gün Twitter’da yazdıklarıyla herkesi oldukça şaşırttı: “İbrahim Tatlıses’i neden sevmek zorundayız? Neden sevmediğini söyleyenler, elitist olmakla ya da prim yapmakla suçlanıyor? Neden Türkiye’nin en büyük sesi olduğunu kabul etmek zorunda herkes? Kadın dediğin dayak da yemeli diyen biri için neden müzik ayrı kişilik ayrı şeklinde bakmak zorundayız” açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. Detaylar için:

2 – Yasemin Özilhan’a Eşinden 12 Milyonluk Doğum Günü Hediyesi!

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan

Yasemin Özilhan, Instagram’ı en aktif kullanan ünlülerden biri. Geçtiğimiz günlerde ise storylerde, Instagram’ın meşhur soru cevap etkinliği yaparak takipçilerinden gelen soruları cevaplandırdı. “En huzur bulduğunuz yer neresi?” sorusuna “Kaplankaya” yanıtı verdi. Bunu gören eşi İzzet Özilhan, Yasemin Özilhan’ın doğum günü için Bodrum Kaplankaya’dan lüks bir villa almak için kolları sıvadı! İzzet Özilhan’ın 12 milyonu gözden çıkardığı konuşuluyor!

3 – Demet Akalın’ın Acı Günü Dayısını Kaybetti!

Demet Akalın story

Geçtiğimiz Mart ayında teyzesini kaybeden Demet Akalın, bugün de dayısını kaybettiğini Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı: “Ruhun şad olsun. Canım dayım acıların dindi”

4 – Barış Murat Yağcı’nın Şarkısına Sosyal Medyadan Eleştiri Yağmuru!

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Survivor yarışmasıyla hayatımıza giren Barış Murat Yağcı, Youtube kanalında kısa zaman sonra çıkartacağı şarkıdan kısa bir bölüm yayınladı. Bunun üzerine Atilla Taş ve Aykut Elmas başta olmak üzerine pek çok sosyal medya kullanıcısından tepki aldı. Atilla Taş: “Bi daha benim sesime ya da müziğime laf eden olursa, harbiden kalbini kırarım!” dedi. Detaylar için:

5 – Aleyna Tilki Set Arasında Ankara Havası Oynadı Sosyal Medya Yıkıldı!

Aleyna Tilki

Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, “Bu Benim Masalım” dizisinde başrol oynuyor. Set arasında Instagram’da eğlenceli bir video paylaştı. Ankara havasıyla alakasız bir şekilde dans eden Aleyna Tilki’nin takipçileri kendisine “Sen oynama” diyerek tepki gösterdi. Detaylar için:

6 – Alişan ve Buse Varol Tektaş Düğün Şarkılarıyla Dans Etti!

Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol Tektaş, haftasonu için Abant’a gittiler. Gittikleri otelde düğün şarkıları çalınca kendilerini piste atarak dans etmeye başladılar. Çiftimiz, bu dansla birlikte düğün günlerini de yaad etmiş oldu! Detaylar için:

7 – Sefirin Kızı Dizine Katılan Tuba Büyüküstün Bodrum Yollarında!

Tuba Büyüküstün

Sefirin Kızı izleyicilerin sevdiği dizilerden biri. Başrol oyuncularından Neslihan Atagül, rahatsızlığı nedeniyle diziden ayrıldı ve yerine Tuba Büyüküstün geldi. Bugün ise sabah saatlerinde Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinin çekildiği Bodrum’a yola çıktı ve yoldan storyler paylaşmayı ihmal etmedi! Detaylar için:

8 – Serdar Ortaç’tan Şok Açıklamalar Geldi: Devlet Bankası “Seni Mahkemeye Vermem Dedi!”

Serdar Ortaç

Posta Gazetesine röportaj veren Serdar Ortaç’tan oldukça çarpıcı açıklamalar geldi: “Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası, ‘Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye verir miyiz evlat?’ dedi ve borcumu 8 ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı. Zamanında çok yatırım yaptım. Oturduğum evin tüm sokağı, tüm mahalle benimdi. Eski Ali Sami Yen’in yanında 12 katlı plazam vardı. Babadan kalma fabrika. O hâlâ duruyor şükür. Diğer hepsi kötü alışkanlıklarımdan dolayı gitti.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz