Doya Doya Moda Yarışmasına Jüri Dayanmıyor! Bu Sefer de İvana Sert Yarışmadan Ayrıldı: İşte Yerine Gelen İsim..

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Doya Doya Moda Yarışmasına Jüri Dayanmıyor! Bu Sefer de İvana Sert Yarışmadan Ayrıldı: İşte Yerine Gelen İsim..

TV8’in sevilen moda yarışması “Doya Doya Moda”ya jüri üyesi dayanmıyor! Geçtiğimiz sene; Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Banu Noyan ile moda serüveninin başladığı yarışmada ilk fire Banu Noyan ile verildi. Yarışma başladıktan birkaç ay sonra yarışmadan ayrılmak istediğini ifade eden Banu Noyan’ın gidişi yarışmacıları ve diğer jüri üyelerini göz yaşlarına boğdu!

Doya Doya Moda

Yarışmaya Jüri Dayanmıyor!

Yarışmadan ayrılan Banu Noyan’ın yerine gelen isim ise Seray Sever oldu. Ancak geçtiğimiz sene Koronavirüs Pandemisini kısıtlamaları nedeniyle uzun bir süre 65 yaş üstü kişilere sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlayınca 66 yaşındaki Uğurkan Erez de bu kısıtlama gereği programda yer alamadı. Bir süre 3 kişi olarak yollarına devam eden jüri üyeleri yeni sezonla birlikte bir kayıp daha verdi!

Doya Doya Moda

Doya Doya Moda’nın sivri dilli jürisi Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde yer alacak yeni moda programına transfer olunca; Doya Doya Moda jüriliğinden ayrılmak zorunda kaldı. Kemal Doğulu’nun yarışmadan ayrılması hem izleyicileri hem yarışmacıları hem de uzun süredir birlikte olduğu jüri üyelerini oldukça üzdü.

Kemal Doğulu

Kemal Doğulu’nun ardından ise yarışmaya dahil olan isim “Bu Tarz Benim” yarışmasından tanıdığımız İvana Sert oldu! Bir dönem ülkemizde oldukça popüler olan İvana Sert, kırık Türkçesiyle herkesin kalbine taht kurmayı başardı.

blank

Yeni Jüri Üyesi Styling Umut Eker

Fakat Doya Doya Moda yarışmasında son dakika bir konsept değişikliği yapıldı! Normalde ikinci sezon yarışmacılarıyla yoluna devam eden yarışma; birden bire eski yarışmacıların da dahil olmasıyla “All Star” konseptiyle ekranlara gelmeye başladı.

Ancak yarışmada yaşanan tek değişiklik bu değildi. Ünlü güzel İvana Sert yarışmadan ayrılınca, jüri koltuğu yine boş kaldı. Doya Doya Moda yarışmasına jüri dayanıramayan yapım ekibi; İvana Sert’ten boşalan koltuğu ünlü styling Umut Eker’le doldurmaya karar verdi! Pazartesi gününden itibaren yarışmada Umut Eker’i izleyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz