Pınar Deniz ve Aslıhan Gürbüz’den Kırmızı Oda Dizisine Buruk Veda: “Hiçbirinin sessiz kalmaması umuduyla…”

Dilek

Haberler

20 Mart 2021

Pınar Deniz ve Aslıhan Gürbüz’den Kırmızı Oda Dizisine Buruk Veda: “Hiçbirinin sessiz kalmaması umuduyla…”

Sevilen dizi “Kırmızı Oda”, dün Pınar Deniz ve Aslıhan Gürbüz’e veda etti. Twitter’da trendlere giren iki isim, dizi ekibine Instagram’dan teşekkür etti.

Kırmızı Oda

Bu sezonun en beğenilen işlerinden biri de TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda” oldu. Bir psikiyatri kliniğinde geçen dizi, terapiye gelen farklı karakterlerle ilerliyor. Bu nedenle, dizinin geleni gideni bol! Haftalarca geçmişini ve iyileşme hikayesini izlediğimiz karakterlere, öyküleri tamamlanınca veda etmek değişik bir seyir zevki de sunuyor.

Aslıhan Gürbüz Pınar Deniz

Oyuncular için de bu dizinin yeri ayrı olmalı! Çünkü aşk üçgenleri ve klişeler yerine, hayatın içinden hikayeleri anlatıyorlar. Bu öyküler sıra dışı bir oyunculuk performansı da gerektirdiği için oyuncuların ününe ün katıyor! “Kırmızı Oda” oyuncularını Twitter trendler listesinde mutlaka görüyoruz. Dün de Aslıhan Gürbüz ve Pınar Deniz’i gördük çünkü diziye veda ettiler!

Kumru Bu Kez Sevindirdi

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz, 13 bölümdür Kumru’yu oynuyordu. Her hafta “Bu kadar da olmaz” diyerek toplumun ikiyüzlülüğünü tekrar yüzümüze vuran Kumru, izleyenlerin yüreklerini acıtıyordu. Neyse ki, sonunda Kumru da sevgi sayesinde iyileşti ve kendi yoluna gitti. Hepimize de umut oldu!

Aslıhan Gürbüz de “En zorlandığım karakter” dediği Kumru’ya duygusal bir veda yazısı yazdı. Bu yazıdan magazin basınından kadın hikayelerini yazmayı beceremeyen dizi sektörüne kadar herkes payını aldı! Dizinin yönetmeni Cem Karcı ve set ekibi de Aslıhan Gürbüz’e bol bol teşekkür etti.

Ama en özel teşekkür Bülent Seyran ve Aslıhan Gürbüz’e güzel bir şarkıyla veda eden Binnur Kaya’ya aitti!

Pınar Deniz de Veda Etti

Pınar Deniz

Pınar Deniz de dizide kendisine güvenini kaybeden Nazlı karakterini oynuyordu. İzlediğimiz diğer hikayeler kadar “trajik” olmasa da Nazlı’da kendimizden bir parça bulmuştuk. Dün akşam, Nazlı da terapi sürecini tamamladı ve yeni bir hayata doğru yola çıktı. Dizi ekibine de Pınar Deniz’e veda etmek düştü!

Pınar Deniz’e özel olarak teşekkür edenler saymakla bitmiyor! Ama yönetmen Cem Karcı, yine herkesin söylemek istediklerini dile getirmiş.

Yolunuz açık olsun! Bakalım, “Kırmızı Oda” bize nasıl öyküler sunacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz