Buse Varol Saçını Mora Boyayınca Eşi Alişan İsyan Etti: “Çocuklarla beraber gidiyorum…”

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Buse Varol Saçını Mora Boyayınca Eşi Alişan İsyan Etti: “Çocuklarla beraber gidiyorum…”

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol’un saçını mora boyamasına hayli tuhaf bir tepki verdi. Çocukları alıp gideceğini söyleyen Alişan, takipçilerini çok güldürdü.

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol, çocukları Burak ve Eliz’le birlikte Instagram’ın en popüler aileleri arasında yer alıyor. 2018’de dünyaevine giren çift, 2019’da oğulları Burak’a, geçen ay da kızları Eliz’e kavuştu. Böylece, evlenirken istedikleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vaat ettikleri “4 çocuk” sözünü tutmaya başladılar!

Alişan ve Buse Varol

Şaka bir yana, Alişan ve Buse Varol, her zaman şenlikli ve kalabalık bir aile istediklerini söylemişti. Öyle de oluyor! Yaşları birbirine yakın çocuklar, kalabalık eş dost, mutlu bir aile derken bu hedeflerine çoktan ulaştılar bile. Şenlik kısmını da 2 yaşına yeni giren Burak tek başına hallediyor sağ olsun!

Ama bu aralar eve renk getiren biri daha var, Buse Varol!

“Geriye ne kalır ki?”

Buse Varol

Buse Varol, saçının mor renkte olduğu bir fotoğrafını, “Hayattan rengi alın, geri neyi kalır ki ?” notuyla paylaştı.

Buse Varol, saçını gerçekten boyadı mı, yoksa eski bir fotoğraf mı, bilmiyoruz! Eski ya da yeni fark etmez, takipçileri bu halini genel olarak beğenmiş gibi duruyor. Bir kişi hariç!

Çocukları da Alıp Gidiyor

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol’un mor saçlı halini hiç beğenmeyen kişi tabii ki eşi Alişan’dı. Ünlü şarkıcı, eşi saçını daha önce bu kadar marjinal olmayan bir renge boyattığında bile eski haline dönmesi için baskı yapmıştı. Mor saçı görünce dayanamadı tabii ki!

Alişan Buse Varol Instagram

Eşine, “Aşkım bizi sabah uyanınca göremezsen merak etme.. Ben, Burak, Eliz, sen kendi saçına dönene kadar bir seyahate çıktık..” diyen Alişan şunu da eklemeden geçemedi: “Cumartesi kuaförler açık. İnşallah yarın ya da bu aksam görüşürüz aşkım❤️?” Belli ki evinden çok uzak kalmak istemiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz