Ünlü Oyuncu Ali Sunal Hastaneden Taburcu Olduğunu Instagram’dan Duyurdu: “Tedavim Bitti…”

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Ünlü Oyuncu Ali Sunal Hastaneden Taburcu Olduğunu Instagram’dan Duyurdu: “Tedavim Bitti…”

Usta sanatçı Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu oğlu Ali Sunal, geçtiğimiz gün Koronavirüsü kaptığını açıklamış ve tedavisine hastanede devam edildiğini söylemişti. Sevilen oyuncu, bugün Instagram hesabından yaptığı açıklamayla; hastanedeki tedavisinin bittiğini ve evinde olduğunu söyleyerek sevenlerinin içini rahatlattı.

Ali Sunal

Güldür Güldür Show’un Demirbaşı!

Show TV’nin sevilen komedi programı Güldür Güldür’ün sunucusu olan Ali Sunal; program içinde hem kendisi gülüyor hem de seyircileri güldürüyor. Sık sık skeçleri durdurup; “marjinal” fikirleriyle oyuncuların sınırlarını zorlamayı seven Ali Sunal, programın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

Ali Sunal

2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Bahadır’la hayatını birleştiren Ali Sunal; 2012 yılında olaylı bir boşanmanın ardından güzel oyuncuyla yollarını ayırmaya karar verdi. Uzun yıllar boyunca yalnızlığı tercih eden Ali Sunal, sonunda gönlünü Nazlı Kurbanzade’ye kaptırdı! 2018 yılında nikah masasına oturan çiftimiz, masal tadında bir düğünle dünyaevine girdiler.

Ali Sunal ve Ezo Sunal

Ali Sunal’ın Narin isminde bir kız çocuğu var. Fakat kız kardeşi Ezo Sunal, geçtiğimiz aylarda bir çocuk dünyaya getirerek anne oldu! İlk kez yeğen sevgisini tadan Ali Sunal da bu vesile ile dayı olmuş oldu. “Nova” isminin verildiği bebeğin gelişi ise dayısı Ali Sunal tarafından Instagram hesabından paylaşılan bir gönderi ile takipçilerine duyruldu!

Ali Sunal

Hastaneden Taburcu Olduğunu Duyurdu!

Uzun yıllardır Güldür Güldür Show’un sunucusu olan Ali Sunal, programda bazı zamanlarda duygusal anlar yaşamıyor değil. Zaman zaman usta sanatçıların anıldığı programda; Ali Sunal’ın babası Kemal Sunal’ın ismi geçince sesinin titremesine engel olmayan oyuncu; babasını gururlandırmak için elinden geleni yapıyor.

Birkaç gün önce ise Ali Sunal’ın Koronavirüs kaptığı ve durumunun ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı iddiası sosyal medyada olay oldu! Tedavisine hastanede devam eden Ali Sunal, bugün Instagram hesabından bir gönderi paylaşarak; hastaneden taburcu olduğunu söyledi. İçimiz rahatladı! Çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz