Dubai’de 170 Bin TL’lik Tatilin Tadını Çıkartan Demet Akalın’ın Gariban Edebiyatı “Bitmiyordu!”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Dubai’de 170 Bin TL’lik Tatilin Tadını Çıkartan Demet Akalın’ın Gariban Edebiyatı “Bitmiyordu!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın son zamanlarda lüks markalardan yaptığı alışverişlerle gündeme geliyor. Geçtiğimiz sene Koronavirüs Pandemisi patlak verdiğinde “geçinemiyorum” açıklamasıyla herkesi dumur eden Demet Akalın, bugün Dubai’de süper lüks tatil yaparken kendisini “gariban” olarak tanımladı, sosyal medya takipçileri küplere bindi!

Demet Akalın

Demet Akalın’ın “Gariban Edebiyatı!”

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz 2020 senesinde bugünlerde ülkemizde yeni yeni Koronavirüs vakaları açıklanmıştı. Kısıtlamalarla ve yasaklarla geçen bir yılın ardından hepimizin hayatında ufaklı büyüklü birçok şey değişti. Ancak değişmeyen bazı şeyler de var!

Demet Akalın

Örneğin Demet Akalın’ın geçtiğimiz sene Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle sahne alamaması üzerine “geçinemiyorum” açıklama yapmasının ardından bugün de elinde 3 milyon TL’lik pırlanta varken, kendisini “gariban” olarak nitelendirmesi gibi! Güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde de Versace’nin 15 bin TL’lik gömleğiyle olay olmuştu. Demet Akalın bile kendisine “gariban” diyorsa biz ne yapalım?

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Dubai Çıkarması!

Demet Akalın’ın “geçinemiyorum” dediği yıl içinde hem “DA” isminde yeni bir kozmetik markası tanıttı, hem yakın arkadaşı Alişan’la sabah programı sunmaya başladı, hem de yeni single çıkarttı! Şüphesiz 2020 senesinde en çok kazanan ünlüler listesinde zirveye oynayan isimlerden biri de Demet Akalın’dı. Fakat güzel şarkıcı kendisini “gariban” olarak nitelemekten geri durmuyor.

Demet Akalın

Bugün ise Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızı Hira’yla birlikte 4 günlüğüne Dubai’ye tatile gitti. Tabii güzel şarkıcının bu tatili takipçilerinden tepki toplanmasına neden oldu. Ancak otelden, business class uçak biletine kadar her şeyin “sponsorlu” olduğunu söyleyen Demet Akalın, yaklaşık 170 bin TL’lik tatili bedava getirmiş oldu. Fakat tatilin sponsorlu olduğunu anlatırken kendisini “gariban” olarak tanımlamasaydı daha inandırıcı olabilirdi: “Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden.”

blank

Demet Akalın’ın, bu açıklamasından sonra kızıyla alışverişe gitmeyi de ihmal etmedi. Hatta alışveriş torbalarını Instagram takipçileriyle paylaşarak “bitmiyordu” açıklamasını yazdı. Evet arkadaşlar, Demet Akalın’ın gariban edebiyatı “bitmiyordu”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz