Sevilen Dizi Çukur’un 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Yeni Bölümde Çukur’u ve Yamaç’ı Bekleyenler

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Sevilen Dizi Çukur’un 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Yeni Bölümde Çukur’u ve Yamaç’ı Bekleyenler

Yayına girdiği ilk günden bu yana iyi bir izleyici kitlesine sahip olan Çukur dizisi 4. Sezonda da hayranlarını ekran başına toplamayı başarıyor. 28. Bölüm fragmanı ile yine izleyenlerin heyecanını artıracak olayların yaşanacağı belli olan Çukur’da bu hafta!

Yamaç İle Amca Arasında Çatışma Derinleşiyor

Geçen hafta yayınlanan bölümde Yamaç, Amca ile arasındaki adı olmayan savaşın adını koyarak durumu daha belirgin hale getirdi. Bir süre olup biteni izleyen ve sessizliğini koruyan Yamaç artık bu sessizliği bozdu.

Çukur-Amca-Mufit-Kayacan

Amca’nın hem mahallede, hem de evde kurduğu iktidardan rahatsız olan Yamaç olanları anlamaya başlar ve Amca ile ipleri koparır. Sonunda Vartolu’nun korktuğu şey gerçek olur ve çatışmalı günler yeniden geri döner. Bakalım Vartolu taraf değiştirerek Amca’yı bırakıp Yamaç’ın yanına geçecek mi?

Merakla Beklenen Düğün

Çukur-Vartolu-Medet

Geçtiğimiz bölümde Vartolu oğlu için sünnet hazırlıklarına başlamıştı bile. Hatta bir süredir arası Medet’le de açık olan Vartolu düğün vesilesi ile Medet’le yeniden görüştü. Yeğeni için düğüne geleceğini söyleyen Medet’le eskisi gibi olup olmayacaklarını bu bölümde göreceğiz. Bu arada her düğünde başka bir olay ve başka bir kayıp yaşayan Koçovalı ailesi için bu düğünde de bir kayıp verilip verilmeyeceği merak konusu.

Efsun Geri Geliyor

Çukur-efsun-damla-sönmez

Çukur 28. Bölüm fragmanının en önemli müjdesi ise Yamaç’ın Efsun’u ve kızını alıp abisi Cumali’nin evine getirmesi oldu. Efsun yaşadıklarından hala korkarken Yamaç onu sakinleştirmeye çalışır. Bir yandan da kızı Masal’a babası olduğunu söyleyip onunla birlikte oyunlar oynar. Bakalım Efsun yaşadığı travmaları atlatıp Yamaç’la başından geçen her şeyi konuşabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz