Demet Akalın Ramazan’ın İlk Gününde Kankası Esra Balamir’le Soluğu Türbede Aldı!

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Demet Akalın Ramazan’ın İlk Gününde Kankası Esra Balamir’le Soluğu Türbede Aldı!

Son günlerin hatta son yılların en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın; Ramazan ayının birinci gününde soluğu türbede aldı!

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Hızına Yetişemiyoruz!

Bildiğiniz gibi son dönemlerde her hafta yeni bir konu ile magazin gündemine oturmayı başaran Demet Akalın; son olarak Aleyna Tilki’ye söylediği sözlerle ve Tiktok fenomenlerine “Soyguncu” ithamlarıyla gündeme geldi. Her hafta yeni yeni gündem malzemeleri üreten Demet Akalın’ın hızını yakalamak konusunda oldukça zorlanıyoruz!

Demet Akalın

Sponsorlu ve olaylı Dubai tatilinden sonra önce Aleyna Tilki için; “Dünya starı olacağım diyordu. Yazık çocuk dizisinde başrol oldu. Hira bile izlemiyor artık!” açıklamasını yapan Demet Akalın; sosyal medya kullanıcılarının eleştirisinden kaçamadı! Pek çok kişi, Demet Akalın’ın Aleyna Tilki’yi kıskandığını iddia etse de; güzel şarkıcı Aleyna Tilki’yle arasını düzeltmiş gibi duruyor.

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Yeni Paylaşım!

Aleyna Tilki’yle arasını düzelten Demet Akalın, daha sonrasında ise Tiktok, Tiktok fenomenleri ve Cem Yılmaz’la kavgaya tutuştu! Hira’nın Özgür Balakar’a 7 bin TL’lik hediye gönderdiğini bilmeyen birilerinin kalmadığını düşünüyorum, Demet Akalın o kadar çok bu konu üzerinden Tiktok’a yüklendi ki; 7 bin TL’lik hediyeleri duymayan bir tek sağır sultan kaldı! 7 bin TL için herkese soyguncu diyen ve Tiktok’un kapatılmasını talep eden Demet Akalın; parasını geri almayı başarmış.

Demet Akalın

“Bu kadar dünyalık nereye kadar, biraz da maneviyata yöneleyim” mottosuyla hareket eden Demet Akalın bugün geçtiğimiz günlerde barıştığı kankitosu Esra Balamir’le birlikte soluğu türbede aldı! Ramazan ayı nedeniyle hayır işlerine ve dine yöneleyen güzel şarkıcı; Sultan Baba türbesinden fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Ne diyelim, Allah kabul etsin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz