Okan Bayülgen’e Konuk Olan Berkay Arda Turan Kavgasını İlk Kez Anlattı: “Her Şey Çok Farklı Olurdu!”

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Okan Bayülgen’e Konuk Olan Berkay Arda Turan Kavgasını İlk Kez Anlattı: “Her Şey Çok Farklı Olurdu!”

Türkiye’nin hem mizahıyla insanları güldüren hem de sivri diliyle sert eleştiriler yapabilen belki de tek ismi Okan Bayülgen. Bir dönemler gece yarıları programları çok meşhurdu Okan Bayülgen’in. “Zaga” isimli programla başlayan bu sunuculuk macerası; “Televizyon Makinası, Makina, Disko Kralı, Muhallebi Kralı, Kral Çıplak, Medya Kralı, Dada, Dada Dandinista, Uykusuzlar Kulübü” olarak devam etti.

Okan Bayülgen, son olarak TV100 kanalında, ünlü isimlerle şaşırtıcı ve samimi röportajlar yaptığı “Nokta” isimli programla bizlerin karşısına çıkıyor. Okan Bayülgen’in son konuğu ise sevilen şarkıcı Berkay’dı!

Okan Bayülgen’in Konuğu: Berkay!

Berkay, Okan Bayülgen’e samimi itiraflarda ve gelecek planlarından bahsetti. Tabii Berkay’la ilgili en merak edilen noktalarda biri de Arda Turan ile yaşadığı dava süreciydi. Bu konu hakkında da “Öfkemi kontrol edemeyen biri olsam, çok daha farklı olaylar yaşanabilirdi!” cevabını verdi.

Arda Turan ile Berkay’ın Yaşadığı Gerginlik!

Berkay Arda Turan

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında yaşanan bir kavga ve sonrasında gelişen olaylar, bütün magazin hatta haber kanallarının bile gündemini uzun süre meşgul etmişti. Birkaç ay boyunca yaşanan kavganın ekseninde daha farklı olayların yaşanmaya devam etmesi; bu kavgayı devam ettiren en önemli etken olmuştu!

9 Ekim gecesi; Emirgan’da eğlenen Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, şimdilerde Galatasaray’da oynayan Arda Turan ile aynı mekandalar. Aralarında yaşanan bir arbede sonucu Arda Turan, Berkay’a yumruk atarak burnunu kırıyor. Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin mekandan ayrılarak hastanenin yolunu tutuyorlar.

Berkay Arda Turan

Bu kavganın sebebi ise oldukça ilginç; o dönemlerde eşi hamile olan Arda Turan, Özlem Ada Şahin’e yaklaşıp: “Çok güzel kızsın, evli olmasaydın, seni kaçırmazdım” dediği iddia ediliyor. Özlem Ada Şahin, bu sözün üzerine Arda Turan’ı uyarsa da kavga kaçınılmaz oluyor ve çift soluğu hastanede alıyor!

“Senin Karın Olduğunu Bilmiyordum!”

Berkay Arda Turan

Aynı gece sabaha doğru, Berkay ve Özlem Ada Şahin’in bulunduğu hastaneye kardeşi Okan Turan ile giden Arda Turan’ın yanında silah olduğunu ve Berkay’a: “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim” dediği iddia edildi. Hatta Arda Turan’ın hastanede birkaç el ateş ettiği ve kurşunlardan birinin hastanede bulunan yazıcılardan birine isabet ettiği bile konuşuluyor!

Bu olayın ardından kavga eden Berkay ve Arda Turan soluğu savcılıkta aldı! Arda Turan hakkında ”cinsel taciz”, ”kasten yaralama”, ”korku, kaygı ya da panik yaratabilecek tarzda silahla ateş etme” ve ”ruhsatsız silah bulundurma” suçlarından 12,5 yıla kadar, Berkay hakkında da ”hakaret” suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istendi ve Arda Turan 2 yıl 8 ay hapis cezası aldı!

“Her Şey Çok Daha Farklı Olabilirdi!”

Bu kavga ve dava süreci hakkında konuşmamayı tercih eden Berkay, ilk defa Okan Bayülgen’in Nokta isimli programında konuştu! “Beni tanıyanlar bilir, öfkemi kontrol edemeyen biri olsaydım her şey çok daha farklı yaşanabilirdi” açıklamasını yaptı:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz