Yeşilçam Yıldızının Fotoşop Oyunu Hemen Açığa Çıktı! Hülya Koçyiğit ‘ten Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Yeşilçam Yıldızının Fotoşop Oyunu Hemen Açığa Çıktı! Hülya Koçyiğit ‘ten Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu

Türkiye’nin en sevilen yıldızlarından biri olan Hülya Koçyiğit’ten dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü yıldızın fotoğrafını düzenleyip kendi fotoğrafı gibi paylaşması olay oldu.

O Yeşilçam’ın en sevilen yıldızlarından biri. Duru güzelliği, zarifliği ve asaleti ile ülkenin en sevilen yıldızlarından biri olan Hülya Koçyiğit gündemden düşmüyor. Susuz Yaz, Gülşah, Gelin, Sev Kardeşim gibi Yeşilçam dizi tarihine damga vuran filmlerle ülkenin en büyük sanatçılarından birine dönüşen güzel oyuncuyu en son Nevra Serezli, Türkan Şoray, Fatma Girik gibi usta isimlerle rol aldığı Altın Kızlar’da izlemiştik. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Koçyiğit, ailesi ve başarılı kariyeriyle hala popülerliğini koruyor.

Kimse Ondan Böyle Bir Şey Beklemiyordu

Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan Hülya Koçyiğit’ten dikkat çeken bir paylaşım geldi. Usta oyuncu, orijinali Charlie’nin Melekleri ile tanıdığımız ünlü yıldız Jaclyn Smith’e ait bir fotoğrafa kendi yüzünü yapıştırarak sosyal medya hesabında paylaştı. Hülya Koçyiğit’in “Sevgilerimle” diyerek paylaştığı bu fotoğrafın fotoşop çıkmasına ünlü ismin sevenleri çok şaşırdı.

Hülya Koçyiğit’in takipçileri çok geçmeden gerçeği fark edince “Bu siz değilsiniz”, “Ne gerek vardı siz zaten çok güzelsiniz” gibi yorumlar geldi.

Hülya Koçyiğit’e Çok Benzetiliyor

Hülya Koçyiğit, torunu ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar’a çok benzetiliyor. Hem ünlü oyuncunun hem de Aslışah Alkoçlar’ın her fotoğrafının altına birbirlerine çok benzedikleri ile ilgili yorumlar yağıyor.

Geçtiğimiz aylarda Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar, çok geçmeden hamilelik müjdesini vermişti. Erkek bebek bekleyen Alkoçlar, her pozuyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. 5 aylık hamile olan ünlü güzel, güzelliği ile olay oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz