Ebru Şallı’ya Montaj İddiası! Ünlü Manken Attığı Fotoğraflarda Boyunu mu Uzatıyor?

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Ebru Şallı’ya Montaj İddiası! Ünlü Manken Attığı Fotoğraflarda Boyunu mu Uzatıyor?

Pilatesle ve yaptığı programlarla tanıdığımız Ebru Şallı son günlerde farklı şekilde adından söz ettiriyor. Yine pilatesli paylaşımlar yapıyor yine her zaman pit vücuduyla karşımızda. Ama bu kez hayranlarından Ebru’ya eleştiriler yağıyor. Bakalım konu neymiş…

Ebru Şallı Markası

Geçtiğimiz dönemlerde Ebru Şallı zengin içeriğe sahip olan bir marka kurmuştu. Markaya kendi ismini vermişti: “Ebru Şallı”. Web sitesinden satışa sunduğu ürünlerini takipçileriyle buluşturuyordu.

Web sitesinde neler var? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Neler yok ki! Spor giyimden ayakkabıya, kozmetikten sağlıklı içeceklere, pilates ekipmanlarına kadar her şey Ebru Şallı’nın sitesinde…

Ürünlerinin modelliğini de kendisi yapıyor güzel modelimiz. Instagram hesabından paylaşarak hayranlarına yeni ürünlerini gösteriyor.

Aşk Gezmeleri

Ebru Şallı iki yıl birlikte olduğu sevgilisi Uğur Akkuş’la geçen yıl evlenmişti. Çiftimiz her zaman mutlu pozlarını takipçileriyle paylaşıyordu. Gezmeyi de çok seviyorlar belli ki! Farklı farklı yerlerden aşk bildirimi yapıyorlardı.

Geçen hafta Kapadokya’dalardı. Ebru Şallı, “Uğurlu Kapadokya!” diyerek hem biricik eşine hem de Kapadokya’nın güzelliğine vurgu yapıyordu. Ebru Hanım, “Türkiye’nin cennet köşeleri gez gez bitmez.” notundan sonra farklı bir paylaşım daha yapmıştı. İşte bu da yorum yağmuruna tutuldu.

Fazla mı Uzun Fazla mı Zayıf!

Ebru Şallı Kapadokya’yı çok seviyor olsa gerek paylaşmaya doyamıyordu. “Türkiye cennet!” notuyla yeni bir post daha paylaştı.

Gönderide Ebru Şallı oldukça uzun görünüyordu. Takipçiler de montaj yaparak boyunu uzun gösterdiğini iddia etti. Tabii boyunu uzatınca beli de bir hayli ince durmuştu. Takipçilerin gözünden kaçmaz Ebru Hanım! Yaptıysanız itiraf edin!

Aşağıdaki gibi açıklamalarda bulunanlar da vardı Ebru Şallı’ya toz kondurmadan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz