TT Olan Ece Erken’i Bu Kez de Tırnaklarıyla Eleştirdiler! Ece Erken de Deliye Döndü: “Kısa Tırnak Seviyorum da Sana Ne…”

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

TT Olan Ece Erken’i Bu Kez de Tırnaklarıyla Eleştirdiler! Ece Erken de Deliye Döndü: “Kısa Tırnak Seviyorum da Sana Ne…”

Son günlerin popüler ismi Ece Erken’in nasıl bir konuyla gündeme geldiğini biliyorsunuzdur. Beyaz TV’de Bircan Bali ile yaptığı programda bir hocayı eleştirdiler. Yapılan sohbet sonrası konuşulanlar olay oldu. Bu olaydan sonra takipçiler Ece Erken’in Twitter hesabını stalk yapmaya başladı. Bir kişi de Twitter’da Ece Erken’e bir yorumda bulundu. Ece Hanım da adeta ateş püskürdü.

Twitter’da Trend Listesinde

Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programına bir konuk gelmişti. Konuk olan Celal Şengör ismindeki hocanın bazı sözlerini eleştirdiler.

Bircan Bali, “Biz programa bir hoca davet ediyorsak ne söylemesi gerektiğini bilmeli. Biz magazinle ilgili bir şey söylerken bile 40 kez düşünüyoruz.” cümleleriyle sert bir tepki ortaya koydu.

Ece Erken de, “Sağlık Bakanlığı Celal Şengör’ü görevden almalı.” deyince olay koptu. İzleyiciler bu konuşmaları Twitter’da olay edip Ece Erken’i Trens Topic listesine aldı.

Neler yazdılar neler. Bir kesim Ece Erken’i haklı bulurken bir kesim de haksız buldu. Takdir takipçilerin!

“Tırnak mı yiyorsun sen?”

Son günlerde bu konuşmalarla gündemde olan Ece Erken tarafında bu kez daha farklı bir gündem var. Takipçiler Ece Erken’i gözüne kestirmiş olmalı ki her hareketini inceler olmuşlar.

Twitter’da bir kullanıcı Ece Erken’e “Tırnak mı yiyorsun sen?” diye sormuş. Ece Hanım da açmış ağzını yummuş gözünü. Üzerine fazla gittiler o da sinirlendi haliyle!

Bu yoruma Ece Erken “Kısa tırnak seviyorum da bundan sana ne? Hayırdır ya! Nasıl bu haddi buluyorsun?” sözleriyle oldukça set çıkıştı. Takipçisine haddini bil mesajı veriyordu.

Ardından bir başka takipçi, “Ne kadar boş insanlar var ya…” cümleleriyle başlayan sözlerini Ece Erken’e destek olmak için yazınca Ece Hanım yine sözünü esirmedi.

“Kesinlikle! Boş erkek en sevmediğim!” diyerek erkeklere olan yorumunu da dile getirdi. Ece Erken’in üzerinde diğer olayın da siniri vardı tabii. Sonra da “tırnak yorumu”nu yapan takipçi üzerine akıttı bu öfkeyi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz