Bir Haber Sitesi Ümit Erdim’in Ölüm Haberini Verince Ortalık Karıştı: “Yazanı da tıklarlar bol bol inşallah!”

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Bir Haber Sitesi Ümit Erdim’in Ölüm Haberini Verince Ortalık Karıştı: “Yazanı da tıklarlar bol bol inşallah!”

Hayat Bilgisi’nin Arif’i, Selena’nın Zülfikar’ı Ümit Erdim’i tanıyorsunuz. Dönem dönem yaptığı işlerle gündeme geliyor. Bu kez ise hakkında yapılan talihsiz bir haberle tekrar gündeme geldi. Ümit Erdim de bu habere öfkelendi ve tepkisini ortaya koydu.

Ümit Erdim mi Ümit Erdem mi?

Korona sebebiyle pek çok insan hayatını kaybediyor. Haber siteleri de bu can kayıplarını bir bir duyuruyor. Ama bu kez gözden kaçan bir yanlışlık oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye’si doktorlarından Ümit Erdem korona yüzünden hayatını kaybetmişti. Sözcü gazetesi de haberi web sitesinde yayınlarken bir harf hatası yaparak “Erdem” yerine “Erdim” yazdı.

Bu haberi görenler şok geçirdi. Oyuncu Ümit Erdim’in korona olduğu bile duyulmamıştı ne ölüm haberi!

Yanlışlık fark edilince düzeltildi. Ancak Ümit Erdim bunu affetmedi.

Tıklanmayı Seviyorsunuz…

Ümit Erdim de bu haberi görenlerden biri oldu ve hemen atağa geçti. Önce Instagram’da hikaye olarak paylaştı. “Tıklanmayı seviyorsunuz. Bu haberi yazanı da tıklarlar bol bol inşallah!” diye sert bir not da iliştirdi. Yazım yanlışını sırf tıklanma olsun diye bilerek yaptıklarını düşünüyor ünlü oyuncu.

Çok öfkelenmişti belli ki. Herkes görsün diye post olarak da paylaştı.

Postta “Nasıl başladı/ Nasıl devam ediyor, 2017/2020” notu vardı. Hatırlar mısınız bilmem ama 2017 yılında yine Ümit Erdim’in ölüm haberi yapılmıştı. Ümit Erdim, 2017’deki o haberi “Öldüm sandım!” notuyla esprili bir dille karşılamıştı ama bu kez öyle yapmadı.

Böyle olaylar da hep Ümit Erdim’in başına mı gelir? Ümit Bey’e geçmiş olsun derken ünlü arkadaşlarından gelen destek yorumları da paylaşmadan geçmeyelim.

Onlar da şaşırdılar tabii. Derya Şensoy, “Bu nasıl olabiliyor sürekli?” nidalarıyla sinirini belli etti. Metin Uca da “İyi adamdın ama, bak şu manyaklara.” diyerek hem güldürdü hem dokundurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz