Şevval Şahin’den Bikinili Pozlara ve Yorumlara Sert Bir Açıklama Geldi: “Türk kadını etli olur…”

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Şevval Şahin’den Bikinili Pozlara ve Yorumlara Sert Bir Açıklama Geldi: “Türk kadını etli olur…”

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin son dönemde olay pozlarıyla gündeme geldi. Bu pozlardan sonra olayların ardı arkası kesilmedi. Şevval Şam’a pozlarıyla ve kilosuyla ilgili eleştiriler yağınca o da buna cevapsız kalmadı.

Olay Olan Bikinili Pozlar!

2018 güzelimiz Şevval Şahin ile ilgili her şeyi detaylı olarak daha önce anlatmıştık. Bol bol gezdiğini Miami’den Meksikaya ve sonra da Bali’ye geçtiğini biliyorsunuz. İşini de orada yürütmeye çalışıyor Şevval Şahin.

Bali’den yaptığı paylaşımlarla da çok olay olmuştu güzel kızımız.

Güzelliğine lafımız yok ama takipçiler onu biraz fazla zayıf buldular. Aralarında fit bir kadın olduğunu söyleyenler de vardı elbette.

Fit vücudunu sergilemekten çekinmeyen Şevval Şahin de bu yorumlara bir hayli sinirlendi.

Tüm Yorumlara Cevap Olan Açıklama!

“Çok zayıfsın, biraz kilo al!”, “Bu pozları baban görüyor mu?”, “Biz karantinadayız sen tatilde!” gibi yorumlar geldi de geldi. Tabii ki Şevval Şahin de bunlardan iyice sıkılmıştı.

Instagram hesabından styoryler serisi paylaştı ve herkese cevabı “çat” diye yapıştırdı.

“Birincisi, tabii ki de babam görüyor” dedi Şevval Şahin ve durmadan devam etti. “İkincisi size ne!” derken bir haklı isyan görüyoruz sanki!

“Üçüncüsü Bali’de ajansım için bikinili fotoğraflar çektim ve çekmeye de devam edeceğim. Bali’de kışlık pozlar mı verseydim?” diyerek sözlerine devam etti Şevval Şahin.

“Türk kadını eti olur” yorumuna da sert bir bakışla cevap verdi.

Demet Akalın’dan Yorum Var!

Şevval Şahin’in bu story serisi Müge ve Gülşen’in Instagram sayfası “2.sayfaoficial”da paylaşılmıştı. Bu sayfayla daha çok insana ulaştı video. Yorumcular bu kez bu sayfaya akın etti. Bir takipçinin yorumuna da Demet Akalın onay verdi.

Takipçi “Sıkıldık artık böyle saçma insanları izlemekten görmekten. Doğal aklı fikri kültürü yerinde insanlar istiyoruz…” diye başlayan bir yorum paylaştı. Demet Akalın da bu yorumu alkış emojisiyle onayladı. Demet Hanım’ın da fikri aynı yönde belli ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz