Ece Erken Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu Youtube Kanalında Ağırladı: “Pişmanlık” İtirafı Ortalık Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Ece Erken Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu Youtube Kanalında Ağırladı: “Pişmanlık” İtirafı Ortalık Karıştırdı!

Söylemezsem Olmaz’ın bir dönemki Seren Serengil’i Ece Erken; bildiğiniz gibi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz yıllarda ikili hakkında çıkan haberler ve iddialar Ece Erken’in Söylemezsem Olmaz programından ayrılmasına neden olmuş ve güzel sunucu bir süre sansasyonlardan uzak durmayı tercih etmişti.

Ece Erken

Ufukta Evlilik mi Var?

Bu süre içinde birlikte olduğu Şafak Mahmutyazıcıoğlu da eşi Benan Hanımdan ayrıldı ve ikili ilişkilerine hız kesmeden devam etti. Ara sıra Instagram hesabından Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ayrıldıklarını açıklayan Ece Erken; bir küs bir barışık Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkilerine devam ediyor. Hatta geçtiğimiz gün Instagram hesabından sevgilisi Şafak Bey ile fotoğraf paylaşan Ece Erken’e Seren Serengil yorum yaparak; “Evleneceğiniz tarihi açıklayın artık!” yorumunu yaptı.

Ece erken

Birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından Seren Serengil’in bu yorumu; Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yakında nikah masasına oturacağı haberi olarak algılandı. Ancak geçtiğimiz gün Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile kameralara yakalanan Ece Erken; böyle bir durum olursa haber vereceğini söyleyerek üstü kapalı olarak evlilik haberlerini yalanladı.

blank

Ece Erken’in Youtube Kanalı!

Geçtiğimiz yıllarda evli erkeklerle birliktelik yaşayan kadınlar için demediğini bırakmayan Ece Erken’in; o dönem Benan Hanım ile evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşaması sosyal medyada büyük olay oldu! Kısa sürede “yuva yıkan kadın” konumuna düşen Ece Erken; sosyal medyada linç yemekten de kaçamadı. Hatta Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşinin evine giderek araçlarının yan aynalarını kırdığı görüntülerin sosyal medyada yayılmasından sonra güzel sunucu Söylemezsem Olmaz programından ayrılmak zorunda kaldı.

Ece Erken

Bir süre oğluyla birlikte sessiz, sakin ve sansasyonlardan uzak yaşamayı tercih eden Ece Erken; geçtiğimiz aylarda Instagram’a yeni bir giriş yaptı. Hatta kendisine bir Youtube kanalı bile açtı. Youtube kanalının ilk misafiri Söylemezsem Olmaz koltuğunu kaptırdığı Seren Serengil oldu. Ece Erken’in İkinci misafiri ise sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ydu! Sevgilisiyle eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Ece Erken’in mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Ancak Ece Erken’in “Benimle tanıştığına pişman mısın?” sorusu sohbete damgasını vurdu! Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cevabı ise çok net; “Geç tanıştığıma!” Anlaşılan Ece ve Şafak ikilisini daha çok yan yana göreceğiz, mutluluklar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz