Fiko’ya Kardeş Mi Geliyor? Hazal Kaya Berfu Yenenler’in Çocuk Yorumuna Bakın Ne Cevap Verdi

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Fiko’ya Kardeş Mi Geliyor? Hazal Kaya Berfu Yenenler’in Çocuk Yorumuna Bakın Ne Cevap Verdi

Koronavirüs’e virüse yakalanan güzel yıldız Hazal Kaya, yeniden anne olan dostu Berfu Yenenler’in bir paylaşımına yorum yaptı. Berfu Yenenler’in “Fikoya kardeş isteriz” yorumuna not yazan ünlü oyuncu, 2. çocuğa yeşil ışığı yaktı.

hazal kaya-berfu yenenler

2019 yılında dünyaevine giren Hazal Kaya ve Ali Atay Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden biri. Oğulları Fikret Ali ile sıcacık bir yuva kuran ünlü çiftimizi görenlerin gözlerinden adeta kalpler çıkıyor.

hazal kaya-berfu yenenler

Aşkı Memnu, Adını Feriha Koydum, Bizim Hikaye gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncu, yeni Netflix projesi Pera Palas için çalışmalara başlamıştı. Sette Koronavirüs’e yakalanan Hazal Kaya hayranlarını çok korkutmuştu. Hastalığı kolay bir şekilde atlanan güzel oyuncunun yeni projesi sabırsızlıkla bekleniyor.

“2. Patrona Hazır Mıyız?!”

Uzun sürelik beraberliklerini evlilikle noktalayan Ali Atay ve Hazal Kaya çifti, oğulları Fikret Ali’nin gelmesiyle hem ailelerini hem de mutluluklarını büyütmüştü. Büyük mavi gözleri ile animasyon film karakteri Patron Bebek’e çok benzetilen Fikret Ali sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüş oldukça konuşulmuştu. Hatta Hazal Kaya ve Ali Atay da bu akıma katılmıştı.

hazal kaya-berfu yenenler

Geçtiğimiz günlerde 2. çocuğunu kucağına alan Berfu Yenenler oğlu Mete’nin fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Binlerce yorum ve beğeni gelen fotoğrafa Hazal Kaya’da yorum yapmadan geçmedi. “ÖLÜCEM benimkiler de hormon be kardeşim” yazan güzel oyuncu yorumuna bol bol kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi. Hazal Kaya’nın hormon yorumuna cevap veren Berfu Yenenler “Fikoya kardeş isteriz” diyerek topu Hazal Kaya’ya attı. Hazal Kaya’nın bu yoruma cevabı ise olay oldu. ” Ben de isterim” diye yorum yapan güzel oyuncu, “2. patrona hazır mıyız?” diyerek 2. çocuğa yeşil ışık yaktı.

Büyülü Evin Hikayesi

hazal kaya-berfu yenenler

Bir film vesilesi ile tanışan Ali Atay ve Hazal Kaya çifti evlerinin hikayesini anlattı. Ali Atay ile senaryo toplantısı için gittiği eve taşınan Hazal Kaya, daha sonradan Ali Atay ile o evde evlendiklerini dile getirdi. Evlerinin romantik hikayesini anlatan güzel oyuncu, eşinin en yakın arkadaşı olduğunu söyleyerek “Bizimkisi herkesle kurulamayacak özel bir ilişki. Hayatta bana denk geldiği için çok şanslıyım.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz